Dartford FC – Eastbourne Borough
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.51 | Pinnacle, VBet |
| Egal | 3.55 | BcGame |
| Oaspeți | 2.55 | Gamdom |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.83 | FBSports |
| Egal | 3.36 | FBSports |
| Oaspeți | 1.41 | FBSports |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 4.40 | BcGame |
| Oaspeți 1.5 | 1.15 | BcGame |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.75 | BcGame |
| Oaspeți 1 | 1.20 | BcGame |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.95 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.34 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.46 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.48 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.19 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.64 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.90 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.98 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.65 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.17 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.50 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 2.39 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.36 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 2.86 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.20 | BcGame |
| Oaspeți -1 | 3.75 | BcGame |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.15 | BcGame |
| Oaspeți -1.5 | 4.40 | BcGame |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.47 | VBet |
| 12 | 1.28 | VBet |
| X2 | 1.47 | Bet8 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.73 | Bet365 |
| Sub | 2.08 | Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | BcGame |
| Sub | 10.00 | BcGame |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | BcGame |
| Sub | 3.90 | BcGame |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | BcGame |
| Sub | 3.10 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Pinnacle |
| Sub | 2.39 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.92 | BTI |
| Sub | 1.90 | Bet365 |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.18 | Pinnacle |
| Sub | 1.65 | BcGame |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.44 | Pinnacle |
| Sub | 1.49 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.71 | Pinnacle |
| Sub | 1.44 | BcGame |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BcGame |
| Sub | 1.21 | BcGame |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.70 | BcGame |
| Sub | 1.16 | BcGame |