12 Bingol Spor – Beyoglu Yeni Carsi
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.19 | VBet |
| Egal | 3.25 | BcGame, Bet365, FBSports, HGA, yabo |
| Oaspeți | 3.05 | BcGame, VBet |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.95 | Cashpoint |
| Egal | 4.00 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.56 | FBSports |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.26 | Cashpoint |
| Egal | 4.60 | Cashpoint |
| Oaspeți | 5.70 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.20 | VBet |
| Oaspeți 1 | 1.24 | VBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.22 | VBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.34 | VBet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.13 | FBSports |
| Oaspeți 0.5 | 1.66 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.89 | FBSports |
| Oaspeți 0.25 | 1.89 | FBSports, yabo |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.56 | BcGame |
| Oaspeți 0 | 2.18 | BcGame |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.34 | VBet |
| Oaspeți -0.25 | 2.22 | VBet |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.32 | VBet |
| Oaspeți -0.5 | 2.78 | VBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.34 | BWin |
| 12 | 1.31 | BWin, VBet |
| X2 | 1.62 | BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | Cashpoint, FBSports |
| Sub | 1.93 | FBSports, yabo |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | Cashpoint |
| Sub | 3.60 | BWin |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | VBet |
| Sub | 2.72 | VBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | VBet |
| Sub | 2.48 | VBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | VBet |
| Sub | 1.98 | VBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.08 | FBSports |
| Sub | 1.70 | FBSports |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.42 | VBet |
| Sub | 1.42 | VBet |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | VBet |
| Sub | 1.33 | VBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.05 | Cashpoint |
| Sub | 1.34 | BWin |