South Melbourne – Sutherland Sharks
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.49 | BTI, Gamdom |
| Egal | 4.55 | Pinnacle |
| Oaspeți | 6.10 | Unibet |
1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 8.00 | Ladbrokes |
| Egal | 6.50 | BWin, Ladbrokes |
| Oaspeți | 1.22 | BWin, Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.00 | Cashpoint, Ladbrokes |
| Egal | 4.45 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.58 | BWin, Unibet |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.25 | Bet8, Cashpoint, Ladbrokes |
| Egal | 3.80 | Bet8 |
| Oaspeți | 2.55 | BWin, Unibet |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.11 | Unibet |
| Egal | 7.50 | Cashpoint, Unibet |
| Oaspeți | 11.50 | Unibet |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.01 | Cashpoint |
| Egal | 10.00 | Cashpoint |
| Oaspeți | 18.50 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 3.35 | Pinnacle |
| Oaspeți 2 | 1.30 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 2.65 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.75 | 1.45 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.32 | BTI |
| Oaspeți 1.5 | 1.62 | BTI |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.06 | BTI |
| Oaspeți 1.25 | 1.80 | BTI |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.82 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 1 | 2.09 | BTI |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.61 | Gamdom |
| Oaspeți 0.75 | 2.35 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.49 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 2.65 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.19 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 4.50 | BWin, Ladbrokes |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.10 | Cashpoint |
| Oaspeți -0.5 | 5.25 | Cashpoint |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.13 | Bet8 |
| 12 | 1.20 | Bet8, BWin, Ladbrokes |
| X2 | 2.55 | BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.58 | Unibet |
| Sub | 2.38 | Pinnacle |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | BcGame, BWin, Ladbrokes |
| Sub | 16.50 | Cashpoint |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | Bet8 |
| Sub | 5.50 | Bet8 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | Ladbrokes |
| Sub | 4.70 | BcGame, Unibet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | Bet8 |
| Sub | 3.80 | Bet8 |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | Bet8 |
| Sub | 3.50 | Bet8 |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Bet8 |
| Sub | 2.86 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.75 | FBSports |
| Sub | 2.15 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | DafabetOW-CMD368, FBSports |
| Sub | 1.90 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.23 | FBSports |
| Sub | 1.68 | BTI, Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.43 | Cashpoint, Unibet |
| Sub | 1.54 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.83 | Bet8 |
| Sub | 1.41 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | Bet8 |
| Sub | 1.22 | Bet8 |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.80 | Bet8 |
| Sub | 1.18 | Bet8 |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.33 | Ladbrokes |
| Sub | 1.20 | BcGame, Ladbrokes, Unibet |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.00 | Bet8 |
| Sub | 1.11 | Bet8 |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | Bet8 |
| Sub | 1.04 | Bet8 |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 31.00 | BWin |