Real Avila CF – Salamanca CF UDS
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.19 | FBSports |
| Egal | 3.35 | Gamdom |
| Oaspeți | 3.18 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.90 | Cashpoint |
| Egal | 3.85 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.53 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.28 | Cashpoint |
| Egal | 4.50 | Cashpoint |
| Oaspeți | 5.90 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 7.00 | BcGame |
| Oaspeți 2.5 | 1.05 | BcGame |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.60 | BcGame |
| Oaspeți 2 | 1.06 | BcGame |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.65 | BcGame |
| Oaspeți 1.5 | 1.21 | BcGame |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.20 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.31 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.50 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.49 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.15 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.67 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.91 | yabo |
| Oaspeți 0.25 | 1.91 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.61 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 2.33 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.42 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.71 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.33 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 3.09 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.10 | BcGame |
| Oaspeți -1 | 5.20 | BcGame |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.07 | BcGame |
| Oaspeți -1.5 | 6.20 | BcGame |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.35 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.31 | VBet |
| X2 | 1.65 | Ladbrokes |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.98 | Bet365 |
| Sub | 1.85 | Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | BcGame |
| Sub | 9.40 | BcGame |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | Cashpoint, Ladbrokes |
| Sub | 3.55 | BcGame |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | Pinnacle |
| Sub | 3.00 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | Pinnacle |
| Sub | 2.68 | BcGame |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | Pinnacle |
| Sub | 2.09 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.20 | Pinnacle |
| Sub | 1.64 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.64 | Pinnacle |
| Sub | 1.46 | BcGame |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | Pinnacle |
| Sub | 1.36 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | BWin, Cashpoint, Ladbrokes |
| Sub | 1.33 | BcGame |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.40 | BcGame |
| Sub | 1.13 | BcGame |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.00 | BcGame |
| Sub | 1.10 | BcGame |