Sekhukhune United Reserves – Mamelodi Sundowns ReservesFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.80 | Stake |
| Egal | 3.50 | BcGame |
| Oaspeți | 2.38 | Unibet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.05 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.30 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.80 | Stake |
| Oaspeți 0.5 | 1.41 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.34 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.51 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.05 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.90 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.76 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.00 | yabo |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.58 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 2.28 | Stake |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.43 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 2.59 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.27 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 3.29 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.30 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 3.06 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.55 | Ladbrokes |
| 12 | 1.28 | Ladbrokes |
| X2 | 1.44 | Ladbrokes |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | Ladbrokes |
| Sub | 11.00 | Ladbrokes |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Ladbrokes |
| Sub | 3.70 | Ladbrokes |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Pinnacle |
| Sub | 3.08 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | Stake |
| Sub | 2.92 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.54 | Pinnacle |
| Sub | 2.28 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | Bet365 |
| Sub | 1.97 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.98 | Saba Sports |
| Sub | 1.78 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.31 | Stake |
| Sub | 1.56 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | Pinnacle |
| Sub | 1.44 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | Ladbrokes |
| Sub | 1.36 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.75 | Ladbrokes |
| Sub | 1.11 | Ladbrokes |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.00 | Ladbrokes |
| Sub | 1.03 | Ladbrokes |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.65 | Ladbrokes |
| NG | 2.10 | Unibet |