Vanraure Hachinohe FC – Hokkaido Consadole Sapporo
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 12.00 | Bet8 |
| Egal | 6.33 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.10 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.75 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 4.70 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.44 | Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.50 | FBSports, Ladbrokes |
| Egal | 4.30 | Cashpoint |
| Oaspeți | 5.00 | BWin, Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.14 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 7.25 | BWin |
| Oaspeți | 12.00 | BWin |
1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.02 | Bet8 |
| Egal | 8.50 | Bet8 |
| Oaspeți | 19.00 | Bet8 |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.60 | BcGame |
| Oaspeți 1.5 | 1.10 | BcGame |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.16 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.17 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.54 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.29 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.83 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.47 | yabo |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.43 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.62 | FBSports |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.05 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 0 | 1.86 | FBSports |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.74 | FBSports |
| Oaspeți -0.25 | 2.19 | DafabetOW-CMD368, FBSports, Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.57 | FBSports |
| Oaspeți -0.5 | 2.56 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.36 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 3.13 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.21 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 4.38 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.16 | Stake |
| Oaspeți -1.5 | 4.70 | BcGame |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.51 | FBSports |
| 12 | 1.34 | VBet |
| X2 | 1.44 | Ladbrokes |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.11 | FBSports |
| Sub | 1.83 | Unibet |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | Bet365 |
| Sub | 10.00 | Bet365 |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | Bet8 |
| Sub | 6.00 | Bet8 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Bet365 |
| Sub | 3.35 | Unibet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | BcGame |
| Sub | 2.87 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | FBSports |
| Sub | 2.46 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | FBSports |
| Sub | 2.03 | DafabetOW-CMD368, FBSports |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | FBSports |
| Sub | 1.59 | FBSports |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | Gamdom, Stake |
| Sub | 1.41 | BcGame |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | BcGame |
| Sub | 1.34 | BcGame |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Bet365 |
| Sub | 1.30 | BcGame, Unibet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.60 | BcGame |
| Sub | 1.12 | BcGame |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Bet365 |
| Sub | 1.09 | BcGame |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 17.00 | Bet365 |
| Sub | 1.02 | Bet365 |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 34.00 | Bet365 |
| Sub | 1.00 | Bet365 |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 61.00 | BWin |