Tigres FC – Deportes Quindio
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.05 | Gamdom |
| Egal | 2.97 | yabo |
| Oaspeți | 2.50 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.65 | Cashpoint |
| Egal | 3.95 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.33 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.45 | FBSports |
| Egal | 3.80 | Cashpoint |
| Oaspeți | 5.15 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.72 | yabo |
| Oaspeți 0.5 | 1.38 | yabo |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.44 | yabo |
| Oaspeți 0.25 | 1.49 | yabo |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.11 | DafabetOW-CMD368, FBSports |
| Oaspeți 0 | 1.74 | Cashpoint |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.75 | FBSports |
| Oaspeți -0.25 | 2.07 | FBSports, yabo |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.54 | yabo |
| Oaspeți -0.5 | 2.39 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.25 | VBet |
| Oaspeți -0.75 | 2.55 | VBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.49 | FBSports |
| 12 | 1.39 | VBet |
| X2 | 1.33 | Bet8 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.49 | yabo |
| Sub | 1.45 | Cashpoint, yabo |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | VBet |
| Sub | 2.77 | VBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.51 | yabo |
| Sub | 2.39 | Cashpoint |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.66 | FBSports, yabo |
| Sub | 2.16 | FBSports |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | FBSports, yabo |
| Sub | 1.85 | DafabetOW-CMD368, FBSports |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.23 | yabo |
| Sub | 1.59 | yabo |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.77 | VBet |
| Sub | 1.28 | VBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.70 | Cashpoint |
| Sub | 1.14 | Cashpoint |