CE Sabadell FC – Real Sociedad B
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.77 | FBSports |
| Egal | 3.75 | BetfairExchange, HGA |
| Oaspeți | 5.13 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 11.00 | Bet8 |
| Egal | 6.67 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.10 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 5.75 | BWin |
| Egal | 4.80 | BWin |
| Oaspeți | 1.36 | BWin, Unibet |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.00 | FBSports |
| Egal | 3.40 | Bet8, BWin |
| Oaspeți | 2.10 | Unibet |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.17 | BWin |
| Egal | 6.50 | BWin |
| Oaspeți | 12.00 | BWin |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.02 | Bet8 |
| Egal | 7.50 | Bet8 |
| Oaspeți | 26.00 | Bet8 |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 4.50 | VBet |
| Oaspeți 2.25 | 1.08 | VBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 5.00 | BcGame |
| Oaspeți 2 | 1.14 | BcGame |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.89 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.75 | 1.26 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.08 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 1.38 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.71 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.25 | 1.48 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.40 | FBSports |
| Oaspeți 1 | 1.64 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.02 | HGA |
| Oaspeți 0.75 | 1.93 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.77 | FBSports |
| Oaspeți 0.5 | 2.21 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.53 | yabo |
| Oaspeți 0.25 | 2.70 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.29 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 3.85 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.21 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 4.46 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.14 | VBet |
| Oaspeți -0.5 | 3.75 | VBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.18 | FBSports |
| 12 | 1.28 | BWin, FBSports |
| X2 | 2.05 | BWin, Unibet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.18 | Saba Sports |
| Sub | 1.83 | HGA |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | Bet365 |
| Sub | 10.00 | Bet365 |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | BcGame |
| Sub | 7.60 | BcGame |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | VBet |
| Sub | 3.45 | VBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | Gamdom |
| Sub | 3.25 | Bet365, Unibet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Gamdom |
| Sub | 2.84 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.57 | Gamdom |
| Sub | 2.54 | BcGame |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.83 | BTI, Gamdom, Saba Sports |
| Sub | 2.05 | DafabetOW-CMD368, FBSports |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | Gamdom |
| Sub | 1.60 | FBSports |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | Gamdom |
| Sub | 1.43 | BcGame |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.85 | VBet |
| Sub | 1.26 | VBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Bet365 |
| Sub | 1.28 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | VBet |
| Sub | 1.14 | VBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.20 | BcGame |
| Sub | 1.13 | BcGame |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Bet365 |
| Sub | 1.09 | BWin |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 17.00 | Bet365 |
| Sub | 1.02 | Bet365 |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 34.00 | Bet365 |
| Sub | 1.00 | Bet365 |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 56.00 | BWin |