Phonix Lubeck – Hamburger SV II
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.36 | FBSports |
| Egal | 5.20 | Gamdom |
| Oaspeți | 7.40 | BcGame |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.78 | Cashpoint |
| Egal | 3.85 | Cashpoint |
| Oaspeți | 2.81 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.04 | Cashpoint |
| Egal | 7.70 | Cashpoint |
| Oaspeți | 11.00 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 2.80 | VBet |
| Oaspeți 2.75 | 1.19 | VBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.78 | VBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.32 | VBet |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 2.25 | VBet |
| Oaspeți 2.25 | 1.33 | VBet |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.26 | VBet |
| Oaspeți 2 | 1.48 | VBet |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 1.81 | VBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.55 | VBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.99 | HGA |
| Oaspeți 1.5 | 1.86 | Gamdom |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.51 | VBet |
| Oaspeți 1.25 | 1.87 | VBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.42 | VBet |
| Oaspeți 1 | 2.42 | VBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.29 | VBet |
| Oaspeți 0.75 | 2.36 | VBet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.30 | VBet |
| Oaspeți 0.5 | 2.87 | VBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.11 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 5.05 | Cashpoint |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.09 | VBet |
| 12 | 1.15 | VBet |
| X2 | 2.98 | BcGame |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | Cashpoint |
| Sub | 2.84 | Cashpoint |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.09 | Cashpoint |
| Sub | 5.80 | Cashpoint |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | VBet |
| Sub | 2.45 | VBet |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.51 | Gamdom |
| Sub | 2.34 | Gamdom |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.60 | VBet |
| Sub | 1.93 | VBet |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.98 | HGA |
| Sub | 1.84 | BcGame, HGA |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.87 | VBet |
| Sub | 1.51 | VBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.42 | Gamdom, VBet |
| Sub | 1.48 | Gamdom |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | VBet |
| Sub | 1.33 | VBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.90 | VBet |
| Sub | 1.29 | VBet |