Scheiblingkirchen-Warth Usv – SV Horn
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.42 | FBSports |
| Egal | 4.00 | Bet365 |
| Oaspeți | 2.75 | Bet365 |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.25 | Cashpoint |
| Egal | 4.45 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.39 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.41 | Cashpoint |
| Egal | 4.40 | Cashpoint |
| Oaspeți | 4.15 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.76 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.36 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.39 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 1.50 | Gamdom |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.12 | Pinnacle, yabo |
| Oaspeți 0.25 | 1.65 | yabo |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.88 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.89 | yabo |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.66 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.06 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.52 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 2.28 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.38 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 2.68 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.47 | BWin |
| 12 | 1.25 | BWin |
| X2 | 1.57 | BWin |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | Gamdom |
| Sub | 2.37 | BWin |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.15 | Cashpoint |
| Sub | 4.55 | Cashpoint |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Pinnacle |
| Sub | 2.76 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.65 | Pinnacle |
| Sub | 2.09 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | Pinnacle |
| Sub | 1.93 | yabo |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.08 | Pinnacle |
| Sub | 1.69 | yabo |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.29 | Pinnacle |
| Sub | 1.58 | BcGame |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.64 | Pinnacle |
| Sub | 1.39 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | BWin |
| Sub | 1.21 | BWin |