FC Twente – Willem II
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.06 | BTI |
| Egal | 13.00 | Bet365, Gamdom |
| Oaspeți | 31.00 | BTI |
1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 3.40 | Bet8 |
| Egal | 5.33 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.61 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 2.14 | Bet8 |
| Egal | 4.75 | Bet8 |
| Oaspeți | 2.39 | FBSports |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.53 | Bet8 |
| Egal | 4.75 | Bet8 |
| Oaspeți | 4.20 | Bet8 |
Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 2.42 | yabo |
| Oaspeți 3.75 | 1.54 | yabo |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 2.20 | BTI, yabo |
| Oaspeți 3.5 | 1.69 | BTI |
Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 2.03 | BTI |
| Oaspeți 3.25 | 1.83 | BTI, yabo |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.81 | BTI |
| Oaspeți 3 | 2.05 | BTI, yabo |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 1.65 | BTI |
| Oaspeți 2.75 | 2.27 | BTI |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 1.52 | Bet8 |
| Oaspeți 2.5 | 2.30 | Bet8 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.01 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 10.00 | Gamdom |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.02 | Bet8 |
| X2 | 8.90 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | Bet8 |
| Sub | 4.50 | Bet8 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | Bet8 |
| Sub | 4.00 | Bet8 |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Bet8 |
| Sub | 3.67 | Bet8 |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | Bet8 |
| Sub | 3.00 | Bet8 |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Bet8 |
| Sub | 2.55 | Bet8 |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.54 | yabo |
| Sub | 2.38 | yabo |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | BTI |
| Sub | 2.19 | yabo |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | BTI |
| Sub | 1.95 | FBSports, yabo |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.09 | BTI |
| Sub | 1.76 | BTI, FBSports, yabo |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.32 | BTI |
| Sub | 1.61 | yabo |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.55 | Bet8 |
| Sub | 1.40 | Bet8 |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.67 | Bet8 |
| Sub | 1.36 | Bet8 |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | Bet8 |
| Sub | 1.30 | Bet8 |
Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | Bet8 |
| Sub | 1.22 | Bet8 |
Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.25 | Bet8 |
| Sub | 1.15 | Bet8 |
Peste/Sub 6.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | Bet8 |
| Sub | 1.14 | Bet8 |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | Bet8 |
| Sub | 1.14 | Bet8 |
Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | Bet8 |
| Sub | 1.04 | Bet8 |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Bet8 |
| Sub | 1.03 | Bet8 |