Dungannon Swifts – Limavady United FC
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.61 | Pinnacle |
| Egal | 4.41 | Pinnacle |
| Oaspeți | 4.99 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.60 | Cashpoint |
| Egal | 4.75 | BWin |
| Oaspeți | 1.48 | Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.52 | Cashpoint |
| Egal | 3.95 | Cashpoint |
| Oaspeți | 2.25 | Bet8, BWin, Ladbrokes |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.18 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 6.75 | BWin |
| Oaspeți | 10.00 | Bet8 |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.04 | Cashpoint |
| Egal | 9.00 | Cashpoint |
| Oaspeți | 16.00 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.23 | Pinnacle |
| Oaspeți 2 | 1.23 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 3.15 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.75 | 1.37 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.61 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 1.51 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.32 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.25 | 1.64 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.02 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.84 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.75 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 2.11 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.60 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 2.39 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.42 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 2.88 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.27 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 3.91 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.16 | Cashpoint |
| Oaspeți -0.5 | 4.21 | Cashpoint |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.18 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.20 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 2.25 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | Pinnacle |
| Sub | 2.32 | Cashpoint, Pinnacle |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | BWin |
| Sub | 17.50 | Cashpoint |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | Pinnacle |
| Sub | 4.63 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Bet8 |
| Sub | 3.67 | Bet8 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.08 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | Pinnacle |
| Sub | 1.83 | Bet8, Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.28 | Pinnacle |
| Sub | 1.64 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.54 | Pinnacle |
| Sub | 1.52 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | Bet8 |
| Sub | 1.25 | Bet8 |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.54 | Pinnacle |
| Sub | 1.20 | BcGame, Bet365, Ladbrokes |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.00 | Bet8 |
| Sub | 1.06 | Bet8 |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.07 | Bet365 |
Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 15.50 | BWin |
| Sub | 1.02 | Bet365 |
Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 31.00 | BWin |
| Sub | 1.00 | Bet365 |