Universidad de Concepcion – O Higgins
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.75 | Cashpoint |
| Egal | 3.25 | Saba Sports |
| Oaspeți | 2.36 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 11.00 | Cashpoint |
| Egal | 6.40 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.12 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.35 | Cashpoint |
| Egal | 4.85 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.35 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.45 | Cashpoint |
| Egal | 4.50 | Cashpoint |
| Oaspeți | 4.45 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.17 | Cashpoint |
| Egal | 5.80 | Cashpoint |
| Oaspeți | 9.00 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.35 | Cashpoint |
| Oaspeți 1.5 | 1.12 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.75 | Cashpoint |
| Oaspeți 0.5 | 1.35 | Cashpoint |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.97 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 1.71 | Cashpoint |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.78 | Saba Sports |
| Oaspeți -0.25 | 2.06 | Saba Sports |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.45 | Cashpoint |
| Oaspeți -0.5 | 2.36 | Cashpoint |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.17 | Cashpoint |
| Oaspeți -1.5 | 4.45 | Cashpoint |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.45 | Cashpoint |
| 12 | 1.27 | Cashpoint |
| X2 | 1.35 | Cashpoint |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.84 | Saba Sports |
| Sub | 1.98 | Saba Sports |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | Cashpoint |
| Sub | 13.00 | Cashpoint |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.23 | Cashpoint |
| Sub | 3.60 | Cashpoint |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.84 | Cashpoint |
| Sub | 1.35 | Cashpoint |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.10 | Cashpoint |
| Sub | 1.12 | Cashpoint |