Fleetwood Town – Everton
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 12.33 | Pinnacle |
| Egal | 6.22 | Pinnacle |
| Oaspeți | 1.22 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 3.45 | VBet |
| Egal | 3.00 | VBet |
| Oaspeți | 1.57 | VBet |
1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.98 | VBet |
| Egal | 2.85 | VBet |
| Oaspeți | 2.42 | VBet |
1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.37 | VBet |
| Egal | 4.30 | VBet |
| Oaspeți | 4.00 | VBet |
1X2 cu Handicap (4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.11 | VBet |
| Egal | 6.30 | VBet |
| Oaspeți | 7.50 | VBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 8.00 | VBet |
| Oaspeți 0.75 | 1.01 | VBet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 7.50 | VBet |
| Oaspeți 0.5 | 1.03 | VBet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 7.00 | VBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.03 | VBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 7.30 | VBet |
| Oaspeți 0 | 1.04 | VBet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 4.50 | VBet |
| Oaspeți -0.25 | 1.08 | VBet |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 3.45 | VBet |
| Oaspeți -0.5 | 1.17 | VBet |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 3.91 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 1.24 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 3.44 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 1.30 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.60 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 1.49 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.17 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 1.68 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.94 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 1.88 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.67 | Pinnacle |
| Oaspeți -2 | 2.18 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.52 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.25 | 2.50 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.42 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.5 | 2.80 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.30 | Pinnacle |
| Oaspeți -2.75 | 3.40 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.16 | VBet |
| Oaspeți -3 | 3.55 | VBet |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 1.12 | VBet |
| Oaspeți -3.25 | 3.30 | VBet |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.12 | VBet |
| Oaspeți -3.5 | 4.00 | VBet |
Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.75 | 1.06 | VBet |
| Oaspeți -3.75 | 5.50 | VBet |
Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.04 | VBet |
| Oaspeți -4 | 7.30 | VBet |
Handicap Asiatic 4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.25 | 1.03 | VBet |
| Oaspeți -4.25 | 7.00 | VBet |
Handicap Asiatic 4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.5 | 1.03 | VBet |
| Oaspeți -4.5 | 7.50 | VBet |
Handicap Asiatic 4.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.75 | 1.02 | VBet |
| Oaspeți -4.75 | 7.50 | VBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 3.45 | VBet |
| 12 | 1.12 | VBet |
| X2 | 1.03 | VBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | Pinnacle |
| Sub | 2.26 | Pinnacle |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | VBet |
| Sub | 8.30 | VBet |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | VBet |
| Sub | 8.30 | VBet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.02 | VBet |
| Sub | 8.00 | VBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | VBet |
| Sub | 5.30 | VBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | Pinnacle |
| Sub | 4.36 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | VBet |
| Sub | 3.40 | VBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.23 | VBet |
| Sub | 3.00 | VBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | VBet |
| Sub | 2.39 | VBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | Pinnacle |
| Sub | 2.02 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.03 | Pinnacle |
| Sub | 1.79 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.29 | Pinnacle |
| Sub | 1.60 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | Pinnacle |
| Sub | 1.49 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.64 | VBet |
| Sub | 1.31 | VBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | VBet |
| Sub | 1.20 | VBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.45 | VBet |
| Sub | 1.17 | VBet |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.64 | Pinnacle |
| Sub | 1.18 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.30 | VBet |
| Sub | 1.09 | VBet |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.80 | VBet |
| Sub | 1.05 | VBet |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | VBet |
| Sub | 1.04 | VBet |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | VBet |
| Sub | 1.04 | VBet |
Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.80 | VBet |
| Sub | 1.03 | VBet |