Spartak Moscow – Akron Togliatti
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.24 | Pinnacle |
| Egal | 6.34 | Pinnacle |
| Oaspeți | 10.37 | Pinnacle |
1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.60 | FBSports |
| Egal | 3.74 | FBSports |
| Oaspeți | 2.06 | FBSports |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.63 | Cashpoint |
| Egal | 4.10 | Cashpoint |
| Oaspeți | 3.50 | Cashpoint |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.01 | Cashpoint |
| Egal | 11.50 | Cashpoint |
| Oaspeți | 16.00 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 4.40 | BcGame |
| Oaspeți 3.5 | 1.18 | BcGame |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 3.80 | BcGame |
| Oaspeți 3 | 1.23 | BcGame |
Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 3.16 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.75 | 1.35 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.65 | Pinnacle |
| Oaspeți 2.5 | 1.47 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 2.38 | Pinnacle, yabo |
| Oaspeți 2.25 | 1.58 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.17 | FBSports |
| Oaspeți 2 | 1.75 | BTI |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 1.92 | DafabetOW-CMD368 |
| Oaspeți 1.75 | 1.98 | BTI, HGA, Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.72 | FBSports |
| Oaspeți 1.5 | 2.22 | BTI |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.52 | yabo |
| Oaspeți 1.25 | 2.59 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.33 | BcGame |
| Oaspeți 1 | 3.31 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.27 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 3.72 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.22 | Cashpoint |
| Oaspeți 0.5 | 3.50 | Cashpoint |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.07 | Gamdom, Stake |
| Oaspeți 0 | 7.20 | BcGame |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.01 | Cashpoint |
| Oaspeți -0.5 | 8.80 | Cashpoint |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.06 | Stake |
| 12 | 1.11 | FBSports |
| X2 | 3.85 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.41 | BcGame, Cashpoint |
| Sub | 2.84 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.12 | Pinnacle |
| Sub | 5.92 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | BcGame |
| Sub | 4.70 | BcGame |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.51 | BcGame |
| Sub | 2.57 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | FBSports, yabo |
| Sub | 2.29 | FBSports |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | DafabetOW-CMD368, HGA |
| Sub | 2.00 | FBSports |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.08 | BTI |
| Sub | 1.79 | FBSports |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.34 | BcGame |
| Sub | 1.59 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.74 | BcGame |
| Sub | 1.41 | BcGame |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.98 | BcGame |
| Sub | 1.35 | BcGame |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.36 | Pinnacle |
| Sub | 1.31 | Pinnacle |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.20 | BcGame |
| Sub | 1.14 | BcGame |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.02 | Pinnacle |
| Sub | 1.12 | Pinnacle |