SEISA OSA Rheia FC (W) – FC Fujizakura Yamanashi (W)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 5.75 | Bet365 |
| Egal | 4.10 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.67 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 3.37 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 1.25 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.46 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.45 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.06 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 1.66 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.85 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 1.85 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.62 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 2.14 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.47 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 2.40 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.38 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 2.68 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.97 | Pinnacle |
| Sub | 1.75 | Pinnacle |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | Pinnacle |
| Sub | 2.75 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | Pinnacle |
| Sub | 2.40 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.72 | Pinnacle |
| Sub | 1.97 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.23 | Pinnacle |
| Sub | 1.57 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.68 | Pinnacle |
| Sub | 1.38 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.98 | Pinnacle |
| Sub | 1.31 | Pinnacle |