CS Maritimo (W) – SL Benfica (W)Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 51.00 | Bet365 |
| Egal | 23.00 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.02 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 9.80 | Gamdom |
| Oaspeți 0 | 1.01 | Holiganbet |
Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 3.30 | VBet |
| Oaspeți -3 | 1.21 | VBet |
Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 2.50 | VBet |
| Oaspeți -3.25 | 1.26 | VBet |
Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 2.57 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.5 | 1.60 | Gamdom |
Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.75 | 2.37 | Pinnacle |
| Oaspeți -3.75 | 1.51 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 2.23 | yabo |
| Oaspeți -4 | 1.63 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.25 | 2.02 | yabo |
| Oaspeți -4.25 | 1.81 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.5 | 1.93 | Bet365 |
| Oaspeți -4.5 | 1.97 | yabo |
Handicap Asiatic 4.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.75 | 1.68 | yabo |
| Oaspeți -4.75 | 2.14 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 5 | 1.52 | yabo |
| Oaspeți -5 | 2.43 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 5.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 5.25 | 1.42 | Pinnacle |
| Oaspeți -5.25 | 2.57 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 5.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 5.5 | 1.33 | VBet |
| Oaspeți -5.5 | 2.65 | VBet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 19.00 | Ladbrokes |
| 12 | 1.01 | VBet |
| X2 | 1.00 | VBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | Bet365 |
| Sub | 7.50 | Bet365 |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.21 | VBet |
| Sub | 3.60 | Unibet |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.23 | VBet |
| Sub | 3.00 | VBet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | VBet |
| Sub | 2.87 | VBet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | Pinnacle |
| Sub | 2.63 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.56 | yabo |
| Sub | 2.40 | Ladbrokes |
Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | yabo |
| Sub | 2.12 | yabo |
Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.82 | yabo |
| Sub | 2.05 | Gamdom |
Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.02 | yabo |
| Sub | 1.95 | Bet365 |
Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.16 | yabo |
| Sub | 1.73 | Ladbrokes |
Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | Pinnacle |
| Sub | 1.57 | yabo |
Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.65 | VBet |
| Sub | 1.47 | Gamdom |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.65 | VBet |
| NG | 1.33 | VBet |