Makedonija Gj. P U19 – Teteks Tetovo U19Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.20 | Bet365 |
| Egal | 3.90 | Bet365 |
| Oaspeți | 2.99 | BTI |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.65 | Trbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.42 | Trbet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.53 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.50 | Trbet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.18 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.65 | Trbet |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.95 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.93 | Bet365 |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.02 | Bet365 |
| Oaspeți 0.25 | 1.94 | Trbet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.73 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 2.17 | Trbet |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.54 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.35 | Trbet |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.53 | Trbet |
| Oaspeți -0.5 | 2.34 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.38 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 2.48 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.30 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 2.76 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.36 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 2.52 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.44 | Bet365 |
| 12 | 1.24 | Trbet |
| X2 | 1.65 | Trbet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Bet365 |
| Sub | 2.75 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | Trbet |
| Sub | 2.67 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.51 | Trbet |
| Sub | 2.39 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | BTI |
| Sub | 2.02 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.98 | Bet365 |
| Sub | 1.83 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.09 | Trbet |
| Sub | 1.66 | Trbet |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | Trbet |
| Sub | 1.50 | Trbet |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.65 | Trbet |
| Sub | 1.42 | Trbet |