Jaguares de Chiapas – Purepechas FC
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.06 | FBSports |
| Egal | 11.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 178.00 | Saba Sports |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 50.00 | Cashpoint |
| Egal | 7.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 1.11 | Bet365 |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 6.00 | Bet365, BWin, Goalbet |
| Egal | 1.19 | BWin |
| Oaspeți | 11.00 | Bet365, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 7.30 | BetCity |
| Oaspeți 1.5 | 1.11 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.90 | Goalbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.25 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.50 | Goalbet |
| Oaspeți 1 | 2.65 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.10 | Goalbet |
| Oaspeți 0.75 | 6.60 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 6.20 | Bet365 |
| Oaspeți 0.5 | 9.50 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 3.90 | Bet365 |
| Oaspeți 0.25 | 1.22 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.50 | Bet365, DafabetOW-CMD368, FBSports |
| Oaspeți 0 | 2.50 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.10 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 6.60 | Bet365 |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.04 | BWin |
| X2 | 11.00 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 23.00 | BWin |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.80 | BetCity |
| Sub | 1.25 | BcGame, Tempobet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.60 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.12 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.00 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 81.00 | BWin |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.50 | BetCity |
| Sub | 1.14 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 21.00 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.21 | 1xBet |
| Sub | 1.05 | 1xBet, Cashpoint, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 9.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.53 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 10.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Goalbet |
| Sub | 1.07 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 11.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 29.00 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 6.00 | Bet365, BWin, Goalbet |
| Egal | 1.19 | BWin |
| Oaspeți | 11.00 | Bet365, Goalbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.04 | BWin |
| 12 | 4.00 | BWin |
| X2 | 1.10 | BWin |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 81.00 | BWin |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.90 | BWin |
| Sub | 1.20 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 23.00 | BWin |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.50 | Goalbet |
| Sub | 1.11 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.50 | Goalbet |
| Sub | 1.05 | Goalbet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 36.00 | BWin |