CF Can Vidalet – UE Cornella
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.63 | Cashpoint |
| Egal | 4.04 | 1xBet |
| Oaspeți | 3.30 | BcGame |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 9.47 | Cashpoint |
| Egal | 5.36 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.23 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.91 | Bet365 |
| Egal | 4.00 | Bet365 |
| Oaspeți | 3.38 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.30 | Cashpoint |
| Egal | 5.38 | Cashpoint |
| Oaspeți | 7.52 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.08 | Cashpoint |
| Egal | 9.22 | Cashpoint |
| Oaspeți | 17.67 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.75 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți 0 | 1.40 | Bet365, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.98 | Bet365 |
| Oaspeți -0.5 | 1.82 | Bet365 |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.91 | Bet365 |
| 12 | 1.22 | Bet365 |
| X2 | 1.72 | BcGame |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | BcGame |
| Sub | 11.00 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | BcGame |
| Sub | 9.00 | BcGame |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | BcGame |
| Sub | 3.11 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | BcGame |
| Sub | 2.00 | 1xBet, Bet365 |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Bet365 |
| Sub | 1.80 | Bet365 |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.00 | BcGame |
| Sub | 1.27 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.84 | Cashpoint |
| Sub | 1.09 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.49 | Cashpoint |
| Sub | 2.40 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.29 | Cashpoint |
| Sub | 1.28 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.37 | Cashpoint |
| Sub | 1.05 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.69 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Cashpoint |
| Sub | 4.02 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | Cashpoint |
| Sub | 1.74 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.84 | Cashpoint |
| Sub | 1.21 | Cashpoint |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | Bet365 |
| Sub | 2.02 | Bet365 |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.59 | Cashpoint |
| Egal | 2.05 | Bet365 |
| Oaspeți | 2.50 | Bet365 |
1st: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 23.13 | Cashpoint |
| Egal | 5.02 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.17 | Cashpoint |
1st: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.47 | Cashpoint |
| Egal | 3.34 | Cashpoint |
| Oaspeți | 8.31 | Cashpoint |
1st: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.07 | Cashpoint |
| Egal | 7.73 | Cashpoint |
| Oaspeți | 29.71 | Cashpoint |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.60 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 1.42 | Cashpoint |
1st: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.75 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 2.05 | Bet365 |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | Cashpoint |
| Sub | 2.40 | Cashpoint |
1st: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.73 | Bet365 |
| Sub | 2.08 | Bet365 |
1st: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.11 | Cashpoint |
| Sub | 1.30 | Cashpoint |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.76 | Cashpoint |
| Sub | 1.38 | Cashpoint |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.92 | Cashpoint |
| Sub | 1.76 | Cashpoint |
1st: Corners Peste/Sub 3 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.08 | Bet365 |
| Sub | 1.73 | Bet365 |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.75 | Bet365, Cashpoint |
| Egal | 2.75 | Bet365 |
| Oaspeți | 2.20 | Cashpoint |
2nd: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 12.13 | Cashpoint |
| Egal | 4.70 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.24 | Cashpoint |
2nd: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.60 | Cashpoint |
| Egal | 3.43 | Cashpoint |
| Oaspeți | 5.39 | Cashpoint |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.44 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 1.47 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Cashpoint |
| Sub | 3.85 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.99 | Cashpoint |
| Sub | 1.70 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Cashpoint |
| Sub | 1.69 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | Cashpoint |
| Sub | 2.24 | Cashpoint |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.19 | Cashpoint |
| NG | 1.29 | Cashpoint |