Atletico Mineiro U20 – Santa Cruz PE U20
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.03 | Goalbet, Trbet |
| Egal | 20.84 | Cashpoint |
| Oaspeți | 70.00 | Gamdom |
FT: 1X2 cu Handicap (-5)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 17.71 | Cashpoint |
| Egal | 8.33 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.09 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 6.92 | Cashpoint |
| Egal | 4.56 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.38 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 3.00 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 3.25 | Bet365, Goalbet, Trbet |
| Oaspeți | 2.36 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.55 | Cashpoint |
| Egal | 3.23 | Cashpoint |
| Oaspeți | 7.32 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 5.85 | Trbet |
| Oaspeți 4.5 | 1.10 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 5.05 | Trbet |
| Oaspeți 4 | 1.14 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 2.89 | Trbet |
| Oaspeți 3.5 | 1.38 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 2.52 | Trbet |
| Oaspeți 3.25 | 1.46 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 2.18 | BcGame |
| Oaspeți 3 | 1.72 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 1.83 | Goalbet |
| Oaspeți 2.75 | 1.98 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 1.62 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 2.35 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.18 | Trbet |
| Oaspeți 2 | 4.50 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.11 | Trbet |
| Oaspeți 1.5 | 5.50 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.09 | 11bet-KSports |
| Oaspeți 1 | 1.72 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.84 | DafabetOW-CMD368, FBSports, Saba Sports, yabo |
| Oaspeți 0.75 | 2.03 | 11bet-KSports, Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.61 | DafabetOW-CMD368, FBSports, Saba Sports |
| Oaspeți 0.5 | 2.33 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți 0 | 10.00 | Gamdom |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.01 | Unibet |
| X2 | 18.81 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | Cashpoint |
| Sub | 6.40 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | Trbet |
| Sub | 4.25 | Trbet |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | Pinnacle |
| Sub | 2.82 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.68 | Cashpoint |
| Sub | 2.45 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.92 | 11bet-KSports |
| Sub | 1.99 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.29 | 11bet-KSports |
| Sub | 1.80 | BetCity |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | Trbet |
| Sub | 1.51 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.04 | Cashpoint |
| Sub | 1.43 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.60 | Trbet |
| Sub | 1.18 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.93 | Cashpoint |
| Sub | 1.12 | BetCity, Trbet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.60 | Trbet |
| Sub | 1.03 | Trbet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.00 | BetCity |
| Sub | 1.01 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Cashpoint, Trbet |
| Sub | 3.80 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.49 | Trbet |
| Sub | 2.44 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.86 | FBSports |
| Sub | 1.85 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.21 | Cashpoint |
| Sub | 1.72 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.64 | Trbet |
| Sub | 1.42 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.60 | Trbet |
| Sub | 1.24 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.62 | Cashpoint |
| Sub | 1.18 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.50 | Trbet |
| Sub | 1.03 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.90 | BetCity |
| Sub | 1.03 | Cashpoint, Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.47 | Cashpoint |
| Sub | 1.68 | Unibet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.86 | Trbet |
| Sub | 1.37 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.35 | Trbet |
| Sub | 1.14 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.25 | Trbet |
| Sub | 1.09 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.59 | Cashpoint |
| Sub | 1.06 | BetCity, Trbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.62 | Goalbet |
| Egal | 3.25 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 5.50 | Bet365, BWin, Goalbet, Holiganbet, Ladbrokes |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.11 | BWin |
| 12 | 1.29 | BWin |
| X2 | 2.15 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | BWin |
| Sub | 2.10 | BWin, Ladbrokes |