Racing FC Union Luxembourg (W) – Bettembourg (W)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.08 | Trbet |
| Egal | 9.30 | Trbet |
| Oaspeți | 14.40 | Trbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 2.31 | Trbet |
| Egal | 4.90 | Trbet |
| Oaspeți | 2.12 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -6
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6 | 8.40 | Trbet |
| Oaspeți 6 | 1.03 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -5.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.5 | 5.55 | Trbet |
| Oaspeți 5.5 | 1.11 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 5.10 | Trbet |
| Oaspeți 5 | 1.13 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 3.50 | Trbet |
| Oaspeți 4.5 | 1.25 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 3.05 | Trbet |
| Oaspeți 4 | 1.32 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 2.31 | Trbet |
| Oaspeți 3.5 | 1.55 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 2.12 | Trbet |
| Oaspeți 3.25 | 1.64 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.94 | Trbet |
| Oaspeți 3 | 1.77 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 1.76 | Trbet |
| Oaspeți 2.75 | 1.94 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 1.64 | Trbet |
| Oaspeți 2.5 | 2.12 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.37 | Trbet |
| Oaspeți 2 | 2.84 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.28 | Trbet |
| Oaspeți 1.5 | 3.35 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.12 | Trbet |
| Oaspeți 1 | 5.50 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.08 | Trbet |
| Oaspeți 0.5 | 6.70 | Trbet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.01 | Trbet |
| 12 | 1.03 | Trbet |
| X2 | 6.70 | Trbet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | Trbet |
| Sub | 4.95 | Trbet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | Trbet |
| Sub | 4.30 | Trbet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Trbet |
| Sub | 2.79 | Trbet |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | Trbet |
| Sub | 2.34 | Trbet |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.68 | Trbet |
| Sub | 2.05 | Trbet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.83 | Trbet |
| Sub | 1.87 | Trbet |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.99 | Trbet |
| Sub | 1.72 | Trbet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.24 | Trbet |
| Sub | 1.58 | Trbet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.63 | Trbet |
| Sub | 1.43 | Trbet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.55 | Trbet |
| Sub | 1.25 | Trbet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Trbet |
| Sub | 1.20 | Trbet |
FT: Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.85 | Trbet |
| Sub | 1.10 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | Trbet |
| Sub | 3.20 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | Trbet |
| Sub | 2.64 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.59 | Trbet |
| Sub | 2.22 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.75 | Trbet |
| Sub | 1.97 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | Trbet |
| Sub | 1.80 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.14 | Trbet |
| Sub | 1.63 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | Trbet |
| Sub | 1.45 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.55 | Trbet |
| Sub | 1.25 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.05 | Trbet |
| Sub | 1.20 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | Trbet |
| Sub | 2.15 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.92 | Trbet |
| Sub | 1.78 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.71 | Trbet |
| Sub | 1.41 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.40 | Trbet |
| Sub | 1.27 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.05 | Trbet |
| Sub | 1.19 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.60 | Trbet |
| Sub | 1.03 | Trbet |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.37 | Trbet |
| Egal | 3.95 | Trbet |
| Oaspeți | 9.50 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 3.40 | Trbet |
| Oaspeți 2 | 1.27 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.22 | Trbet |
| Oaspeți 1.5 | 1.58 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.93 | Trbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.77 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.63 | Trbet |
| Oaspeți 1 | 2.15 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.46 | Trbet |
| Oaspeți 0.75 | 2.53 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.37 | Trbet |
| Oaspeți 0.5 | 2.97 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.06 | Trbet |
| Oaspeți 0 | 7.10 | Trbet |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.01 | Trbet |
| 12 | 1.21 | Trbet |
| X2 | 2.97 | Trbet |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | Trbet |
| Sub | 1.43 | Trbet |
1st: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | Trbet |
| Sub | 4.55 | Trbet |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.56 | Trbet |
| Sub | 2.29 | Trbet |
1st: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.71 | Trbet |
| Sub | 2.01 | Trbet |
1st: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.99 | Trbet |
| Sub | 1.74 | Trbet |
1st: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.29 | Trbet |
| Sub | 1.55 | Trbet |
1st: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.15 | Trbet |
| Sub | 1.19 | Trbet |
1st: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.85 | Trbet |
| Sub | 1.14 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Trbet |
| Sub | 3.15 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.59 | Trbet |
| Sub | 2.20 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | Trbet |
| Sub | 1.83 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.15 | Trbet |
| Sub | 1.62 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.71 | Trbet |
| Sub | 1.41 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.82 | Trbet |
| Sub | 1.38 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Trbet |
| Sub | 1.21 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Trbet |
| Sub | 1.03 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.90 | Trbet |
| Sub | 1.02 | Trbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.26 | Trbet |
| Egal | 4.95 | Trbet |
| Oaspeți | 10.10 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 3.05 | Trbet |
| Oaspeți 2.5 | 1.33 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 2.75 | Trbet |
| Oaspeți 2.25 | 1.40 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.44 | Trbet |
| Oaspeți 2 | 1.48 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 2.06 | Trbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.68 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.83 | Trbet |
| Oaspeți 1.5 | 1.87 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.63 | Trbet |
| Oaspeți 1.25 | 2.15 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.41 | Trbet |
| Oaspeți 1 | 2.71 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.32 | Trbet |
| Oaspeți 0.75 | 3.10 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.05 | Trbet |
| Oaspeți 0 | 7.80 | Trbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.02 | Trbet |
| 12 | 1.14 | Trbet |
| X2 | 3.65 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.91 | Trbet |
| Sub | 1.80 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Trbet |
| Sub | 2.83 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | Trbet |
| Sub | 2.47 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | Trbet |
| Sub | 2.04 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.15 | Trbet |
| Sub | 1.63 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | Trbet |
| Sub | 1.45 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.85 | Trbet |
| Sub | 1.37 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.15 | Trbet |
| Sub | 1.32 | Trbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | Trbet |
| Sub | 2.35 | Trbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.89 | Trbet |
| Sub | 1.81 | Trbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.38 | Trbet |
| Sub | 1.52 | Trbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.45 | Trbet |
| Sub | 1.08 | Trbet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.62 | Trbet |
| NG | 1.43 | Trbet |