San Gabriel (W) – Girona (W)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.22 | Trbet |
| Egal | 3.85 | Trbet |
| Oaspeți | 2.70 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 6.80 | Trbet |
| Oaspeți 2.5 | 1.07 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.15 | Trbet |
| Oaspeți 2 | 1.09 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.65 | Trbet |
| Oaspeți 1.5 | 1.23 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.05 | Trbet |
| Oaspeți 1 | 1.32 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.22 | Trbet |
| Oaspeți 0.5 | 1.66 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.92 | Trbet |
| Oaspeți 0.25 | 1.78 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.69 | Trbet |
| Oaspeți 0 | 2.05 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.54 | Trbet |
| Oaspeți -0.25 | 2.33 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.44 | Trbet |
| Oaspeți -0.5 | 2.70 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.20 | Trbet |
| Oaspeți -1 | 4.05 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.15 | Trbet |
| Oaspeți -1.5 | 4.70 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.04 | Trbet |
| Oaspeți -2 | 8.30 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.03 | Trbet |
| Oaspeți -2.5 | 8.90 | Trbet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.44 | Trbet |
| 12 | 1.23 | Trbet |
| X2 | 1.66 | Trbet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Trbet |
| Sub | 2.74 | Trbet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | Trbet |
| Sub | 5.65 | Trbet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | Trbet |
| Sub | 4.80 | Trbet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.59 | Trbet |
| Sub | 2.22 | Trbet |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.78 | Trbet |
| Sub | 1.93 | Trbet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.98 | Trbet |
| Sub | 1.74 | Trbet |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.22 | Trbet |
| Sub | 1.59 | Trbet |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.61 | Trbet |
| Sub | 1.43 | Trbet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.15 | Trbet |
| Sub | 1.31 | Trbet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.75 | Trbet |
| Sub | 1.15 | Trbet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.30 | Trbet |
| Sub | 1.13 | Trbet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.60 | Trbet |
| Sub | 1.03 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | Trbet |
| Sub | 5.05 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.23 | Trbet |
| Sub | 3.80 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | Trbet |
| Sub | 2.52 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | Trbet |
| Sub | 2.05 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.92 | Trbet |
| Sub | 1.78 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.34 | Trbet |
| Sub | 1.53 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | Trbet |
| Sub | 1.32 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.40 | Trbet |
| Sub | 1.12 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.15 | Trbet |
| Sub | 1.09 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | Trbet |
| Sub | 4.30 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Trbet |
| Sub | 3.10 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | Trbet |
| Sub | 2.18 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | Trbet |
| Sub | 1.86 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.20 | Trbet |
| Sub | 1.59 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.85 | Trbet |
| Sub | 1.37 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.70 | Trbet |
| Sub | 1.23 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.90 | Trbet |
| Sub | 1.07 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.70 | Trbet |
| Sub | 1.05 | Trbet |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.69 | Trbet |
| Egal | 2.58 | Trbet |
| Oaspeți | 3.10 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.30 | Trbet |
| Oaspeți 1 | 1.12 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.69 | Trbet |
| Oaspeți 0.5 | 1.44 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.17 | Trbet |
| Oaspeți 0.25 | 1.62 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.72 | Trbet |
| Oaspeți 0 | 1.99 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.47 | Trbet |
| Oaspeți -0.25 | 2.51 | Trbet |
1st: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.33 | Trbet |
| Oaspeți -0.5 | 3.10 | Trbet |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.33 | Trbet |
| 12 | 1.47 | Trbet |
| X2 | 1.44 | Trbet |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | Trbet |
| Sub | 1.19 | Trbet |
1st: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | Trbet |
| Sub | 3.95 | Trbet |
1st: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.39 | Trbet |
| Sub | 2.78 | Trbet |
1st: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | Trbet |
| Sub | 2.02 | Trbet |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.02 | Trbet |
| Sub | 1.70 | Trbet |
1st: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | Trbet |
| Sub | 1.50 | Trbet |
1st: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | Trbet |
| Sub | 1.30 | Trbet |
1st: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Trbet |
| Sub | 1.04 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | Trbet |
| Sub | 2.07 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.99 | Trbet |
| Sub | 1.72 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.89 | Trbet |
| Sub | 1.36 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.60 | Trbet |
| Sub | 1.24 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.30 | Trbet |
| Sub | 1.18 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.79 | Trbet |
| Sub | 1.91 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.20 | Trbet |
| Sub | 1.60 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.40 | Trbet |
| Sub | 1.27 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.20 | Trbet |
| Sub | 1.19 | Trbet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.25 | Trbet |
| Sub | 1.14 | Trbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.52 | Trbet |
| Egal | 2.90 | Trbet |
| Oaspeți | 2.95 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.40 | Trbet |
| Oaspeți 1 | 1.17 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.00 | Trbet |
| Oaspeți 0.75 | 1.33 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.52 | Trbet |
| Oaspeți 0.5 | 1.51 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.08 | Trbet |
| Oaspeți 0.25 | 1.66 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.71 | Trbet |
| Oaspeți 0 | 2.00 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.49 | Trbet |
| Oaspeți -0.25 | 2.43 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.38 | Trbet |
| Oaspeți -0.5 | 2.95 | Trbet |
2nd: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.24 | Trbet |
| Oaspeți -0.75 | 3.60 | Trbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.38 | Trbet |
| 12 | 1.40 | Trbet |
| X2 | 1.51 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.83 | Trbet |
| Sub | 1.37 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | Trbet |
| Sub | 4.15 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.41 | Trbet |
| Sub | 2.71 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | Trbet |
| Sub | 2.17 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | Trbet |
| Sub | 1.90 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.15 | Trbet |
| Sub | 1.63 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.49 | Trbet |
| Sub | 1.47 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.45 | Trbet |
| Sub | 1.26 | Trbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | Trbet |
| Sub | 2.51 | Trbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.11 | Trbet |
| Sub | 1.65 | Trbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.56 | Trbet |
| Sub | 2.28 | Trbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.43 | Trbet |
| Sub | 1.49 | Trbet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.29 | Trbet |
| NG | 1.56 | Trbet |