Esco U19 – Madinat Nasr U19
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 6.07 | Goalbet |
| Oaspeți 3.5 | 1.10 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 4.03 | Goalbet |
| Oaspeți 3.25 | 1.22 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.53 | Goalbet |
| Oaspeți 3 | 2.38 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 1.11 | Goalbet |
| Oaspeți 2.75 | 5.60 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 1.05 | Goalbet |
| Oaspeți 2.5 | 8.59 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Goalbet |
| Sub | 1.26 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.74 | Goalbet |
| Sub | 1.13 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.73 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.06 | 1xBet, Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 6.07 | Goalbet |
| Oaspeți 3.5 | 1.10 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.53 | Goalbet |
| Oaspeți 3 | 2.28 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 1.05 | Goalbet |
| Oaspeți 2.5 | 8.51 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Goalbet |
| Sub | 1.25 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.74 | Goalbet |
| Sub | 1.12 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.73 | Goalbet |
| Sub | 1.06 | Goalbet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 7.73 | Goalbet |
| NG | 1.06 | Goalbet |