Colo Colo – Puerto MonttFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.94 | BcGame |
| Egal | 3.80 | BetWay |
| Oaspeți | 8.00 | BetWay |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 6.40 | BcGame |
| Oaspeți 2.5 | 1.07 | BcGame |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 5.80 | BcGame |
| Oaspeți 2 | 1.09 | BcGame |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.30 | BcGame |
| Oaspeți 1.5 | 1.28 | BcGame |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.62 | BcGame |
| Oaspeți 1 | 1.42 | BcGame |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.89 | BcGame |
| Oaspeți 0.5 | 1.79 | BcGame |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.47 | BcGame |
| Oaspeți 0 | 6.00 | BetWay |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.28 | BcGame |
| Oaspeți -0.5 | 3.30 | BcGame |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.07 | BcGame |
| Oaspeți -1 | 6.40 | BcGame |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.07 | BcGame |
| Oaspeți -1.5 | 6.80 | BcGame |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.25 | BcGame |
| 12 | 1.25 | BetWay |
| X2 | 2.62 | BetWay |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | BetWay |
| Sub | 9.40 | BcGame |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | BcGame |
| Sub | 8.60 | BcGame |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | BetWay |
| Sub | 4.00 | Bet8 |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | BcGame |
| Sub | 2.66 | BcGame |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.15 | BetWay |
| Sub | 1.81 | BcGame |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.66 | BcGame |
| Sub | 1.43 | BcGame |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Bet8 |
| Sub | 1.28 | BcGame |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.60 | BcGame |
| Sub | 1.12 | BcGame |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | BetWay |
| Sub | 1.09 | BcGame |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.15 | BetWay |
| NG | 2.17 | Bet8 |