Agdas – Kur-Araz
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 6.28 | 1xBet, Goalbet |
| Egal | 3.91 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți | 1.49 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.41 | Goalbet |
| Egal | 2.86 | Goalbet |
| Oaspeți | 3.10 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 4.55 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți 0 | 1.16 | 1xBet, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 3.11 | Goalbet |
| Oaspeți -0.25 | 1.32 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.08 | Goalbet |
| Oaspeți -0.75 | 1.72 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.68 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți -1 | 2.14 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.44 | Goalbet |
| Oaspeți -1.25 | 2.60 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.32 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți -1.5 | 3.10 | 1xBet, Goalbet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.41 | 1xBet, Goalbet |
| 12 | 1.20 | 1xBet, Goalbet |
| X2 | 1.08 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | 1xBet |
| Sub | 2.10 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 5.89 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.24 | Goalbet |
| Sub | 3.87 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | Goalbet |
| Sub | 2.61 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Goalbet |
| Sub | 1.82 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.39 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.51 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.84 | Goalbet |
| Sub | 1.38 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.26 | 1xBet |
| Sub | 1.32 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | Goalbet |
| Sub | 2.51 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.62 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.29 | Goalbet |
| Sub | 1.29 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.64 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 2.20 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.82 | Goalbet |
| Sub | 1.38 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.08 | Goalbet |
| Sub | 1.23 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.43 | Goalbet |
| Egal | 2.86 | Goalbet |
| Oaspeți | 3.08 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.55 | Goalbet |
| Oaspeți 1 | 1.16 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.68 | Goalbet |
| Oaspeți 0 | 2.14 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.26 | Goalbet |
| Sub | 1.32 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | Goalbet |
| Sub | 2.10 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.39 | Goalbet |
| Sub | 1.51 | Goalbet |