Empoli U20 – Cagliari Calcio U20
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 4.34 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți -1 | 1.19 | 1xBet, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 3.24 | Goalbet |
| Oaspeți -1.25 | 1.34 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.59 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 1.50 | 1xBet, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 2.25 | Goalbet |
| Oaspeți -1.75 | 1.65 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.83 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți -2 | 1.83 | 1xBet, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.65 | Goalbet |
| Oaspeți -2.25 | 2.25 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.50 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți -2.5 | 2.59 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 1.34 | Goalbet |
| Oaspeți -2.75 | 3.24 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.19 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți -3 | 4.33 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 12.00 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 3.21 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Goalbet |
| Sub | 2.97 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 2.54 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 6.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.78 | Goalbet |
| Sub | 2.04 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | Goalbet |
| Sub | 1.78 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 6.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.37 | Goalbet |
| Sub | 1.59 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.97 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.40 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 7.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.19 | Goalbet |
| Sub | 1.32 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.55 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.27 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Goalbet |
| Sub | 3.19 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | Goalbet |
| Sub | 2.18 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.62 | Goalbet |
| Sub | 1.49 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.92 | Goalbet |
| Sub | 1.15 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.97 | Goalbet |
| Sub | 1.10 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Goalbet |
| Sub | 3.19 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | Goalbet |
| Sub | 2.18 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.62 | Goalbet |
| Sub | 1.49 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.92 | Goalbet |
| Sub | 1.15 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.97 | Goalbet |
| Sub | 1.10 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.57 | Goalbet |
| Egal | 3.51 | Goalbet |
| Oaspeți | 2.57 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.27 | Goalbet |
| Oaspeți 1.5 | 1.13 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.34 | Goalbet |
| Oaspeți 1 | 1.19 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.83 | Goalbet |
| Oaspeți 0 | 1.83 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.19 | Goalbet |
| Oaspeți -1 | 4.33 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.13 | Goalbet |
| Oaspeți -1.5 | 5.27 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | Goalbet |
| Sub | 1.78 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Goalbet |
| Sub | 3.21 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | Goalbet |
| Sub | 2.54 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.97 | Goalbet |
| Sub | 1.40 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.55 | Goalbet |
| Sub | 1.27 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Goalbet |
| Sub | 3.19 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | Goalbet |
| Sub | 2.18 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.62 | Goalbet |
| Sub | 1.49 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.92 | Goalbet |
| Sub | 1.15 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.97 | Goalbet |
| Sub | 1.10 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Goalbet |
| Sub | 3.19 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | Goalbet |
| Sub | 2.18 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.62 | Goalbet |
| Sub | 1.49 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.92 | Goalbet |
| Sub | 1.15 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.97 | Goalbet |
| Sub | 1.10 | Goalbet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.84 | Goalbet |
| NG | 1.97 | Goalbet |