Rot-Weiss Rankweil – Wiener Sportclub (W)Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 6.00 | BcGame |
| Egal | 4.96 | 1xBet |
| Oaspeți | 1.76 | BTI |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 9.30 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.00 | 1xBet |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 9.00 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 1.00 | 1xBet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 4.40 | 1xBet |
| Oaspeți 0.25 | 1.14 | 1xBet |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 4.49 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 1.29 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 2.97 | 1xBet |
| Oaspeți -0.25 | 1.43 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.49 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 1.81 | BTI |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.61 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 1.85 | Bet365 |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.33 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 1.90 | Bet365 |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.00 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 1.75 | VBet |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.82 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 2.06 | VBet |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.63 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 2.42 | 1xBet |
Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.44 | Pinnacle |
| Oaspeți -2 | 2.54 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.68 | 1xBet |
| 12 | 1.17 | VBet |
| X2 | 1.14 | Cashpoint |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | 1xBet |
| Sub | 21.00 | 1xBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | 1xBet |
| Sub | 6.50 | 1xBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.09 | 1xBet |
| Sub | 5.25 | 1xBet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | 1xBet |
| Sub | 3.48 | 1xBet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Bet365 |
| Sub | 3.05 | 1xBet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | VBet |
| Sub | 2.89 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | VBet |
| Sub | 2.60 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.91 | BTI |
| Sub | 2.19 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | 1xBet |
| Sub | 1.95 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.96 | 1xBet |
| Sub | 1.76 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.35 | VBet |
| Sub | 1.56 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | 1xBet |
| Sub | 1.46 | Pinnacle |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.42 | VBet |
| NG | 2.35 | VBet |