Notch – PVV
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2 cu Handicap (-6)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6 | 22.04 | Cashpoint |
| Egal | 7.27 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.10 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-5)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 6.68 | Cashpoint |
| Egal | 3.40 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.55 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.22 | Cashpoint |
| Egal | 4.83 | Cashpoint |
| Oaspeți | 16.08 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.02 | Cashpoint |
| Egal | 10.78 | Cashpoint |
| Oaspeți | 50.00 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic -5.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.5 | 6.00 | BetCity |
| Oaspeți 5.5 | 1.11 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -5.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.25 | 4.00 | VBet |
| Oaspeți 5.25 | 1.09 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 4.50 | BetCity |
| Oaspeți 5 | 1.15 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -4.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.75 | 2.36 | VBet |
| Oaspeți 4.75 | 1.29 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 2.25 | BetCity |
| Oaspeți 4.5 | 1.57 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.25 | 1.67 | VBet |
| Oaspeți 4.25 | 1.67 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 1.51 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 2.60 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 1.21 | VBet |
| Oaspeți 3.75 | 2.70 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 1.19 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 4.10 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 1.07 | VBet |
| Oaspeți 3.25 | 5.00 | VBet |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.87 | 11bet-KSports |
| Oaspeți 0.25 | 1.77 | 11bet-KSports |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| X2 | 29.58 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.34 | 1xBet |
| Sub | 3.20 | BetCity, Cashpoint |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.34 | VBet |
| Sub | 2.52 | VBet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | 1xBet |
| Sub | 2.25 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.93 | 11bet-KSports |
| Sub | 1.69 | 11bet-KSports |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | 1xBet |
| Sub | 1.53 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.64 | VBet |
| Sub | 1.31 | VBet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BetCity |
| Sub | 1.18 | BetCity |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.30 | BetCity |
| Sub | 1.15 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.22 | Cashpoint |
| Sub | 1.02 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.95 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | 1xBet |
| Sub | 2.07 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | BetCity |
| Sub | 1.37 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.14 | Cashpoint |
| Sub | 1.18 | BetCity, Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.07 | Cashpoint |
| Sub | 1.02 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | 1xBet |
| Sub | 1.55 | BetCity, Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.70 | BetCity |
| Sub | 1.09 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | BetCity |
| Sub | 1.06 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 29.36 | Cashpoint |