Colorado School of Mines (Women) – Colorado Mesa Mavericks (Women)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 21.00 | 1xBet, Goalbet |
| Egal | 5.63 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți | 1.15 | 1xBet, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 4.43 | Goalbet |
| Egal | 1.65 | Goalbet |
| Oaspeți | 3.87 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 3.28 | Goalbet |
| Oaspeți -0.75 | 1.26 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.07 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți -1 | 1.72 | 1xBet, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.38 | Goalbet |
| Oaspeți -1.25 | 2.94 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.22 | Goalbet |
| Oaspeți -1.5 | 3.87 | 1xBet, Goalbet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 4.43 | 1xBet, Goalbet |
| 12 | 1.09 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.75 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.12 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.77 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.57 | Goalbet |
| Sub | 1.45 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.27 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.21 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.48 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.29 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.22 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.33 | 1xBet, Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 21.00 | Goalbet |
| Egal | 5.63 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.15 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.07 | Goalbet |
| Oaspeți -1 | 1.72 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.22 | Goalbet |
| Oaspeți -1.5 | 3.87 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.75 | Goalbet |
| Sub | 1.12 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | Goalbet |
| Sub | 1.77 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.27 | Goalbet |
| Sub | 1.21 | Goalbet |