Toronto Varsity Blues – Queens University Athletics Recreation
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.57 | Goalbet |
| Egal | 2.82 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți | 2.92 | 1xBet, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.01 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți 1 | 1.14 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.16 | Goalbet |
| Oaspeți 0.75 | 1.28 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.19 | Goalbet |
| Oaspeți 0.25 | 1.65 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.77 | Goalbet |
| Oaspeți 0 | 2.01 | 1xBet, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.49 | Goalbet |
| Oaspeți -0.25 | 2.46 | Goalbet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.34 | 1xBet |
| 12 | 1.37 | Goalbet |
| X2 | 1.43 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.17 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.30 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 5.06 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Goalbet |
| Sub | 3.74 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | Goalbet |
| Sub | 2.55 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.73 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 2.06 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.99 | Goalbet |
| Sub | 1.78 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.46 | 1xBet |
| Sub | 1.48 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.93 | Goalbet |
| Sub | 1.36 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.51 | Goalbet |
| Sub | 2.39 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.42 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.54 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.51 | Goalbet |
| Sub | 1.26 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 2.25 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.71 | Goalbet |
| Sub | 1.41 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.95 | Goalbet |
| Sub | 1.23 | Goalbet |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 7.48 | Goalbet |
| Egal | 1.30 | Goalbet |
| Oaspeți | 5.57 | Goalbet |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.21 | Goalbet |
| Oaspeți 0 | 1.64 | Goalbet |
1st: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.29 | Goalbet |
| Oaspeți -0.25 | 3.52 | Goalbet |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.10 | Goalbet |
| 12 | 3.19 | Goalbet |
| X2 | 1.05 | Goalbet |
1st: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.02 | Goalbet |
| Sub | 1.37 | Goalbet |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.42 | Goalbet |
| Sub | 1.14 | Goalbet |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.43 | Goalbet |
| Sub | 1.19 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.57 | Goalbet |
| Egal | 2.46 | Goalbet |
| Oaspeți | 3.42 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.65 | Goalbet |
| Oaspeți 0 | 2.19 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Goalbet |
| Sub | 3.67 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Goalbet |
| Sub | 2.60 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.21 | Goalbet |
| Sub | 1.64 | Goalbet |