Maryville College (Women) – Center Colonels (Women)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 24.00 | 1xBet, Goalbet |
| Egal | 9.35 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți | 1.08 | 1xBet, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 6.76 | Goalbet |
| Egal | 2.77 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.78 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.98 | Goalbet |
| Egal | 3.13 | Goalbet |
| Oaspeți | 4.09 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 4.84 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți -1 | 1.14 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 2.58 | Goalbet |
| Oaspeți -1.25 | 1.44 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.98 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 1.78 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.68 | Goalbet |
| Oaspeți -1.75 | 2.14 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.34 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți -2 | 2.98 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.24 | Goalbet |
| Oaspeți -2.25 | 3.44 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.20 | Goalbet |
| Oaspeți -2.5 | 4.09 | 1xBet, Goalbet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 6.76 | 1xBet, Goalbet |
| 12 | 1.03 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.46 | Goalbet |
| Sub | 1.49 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | Goalbet |
| Sub | 3.23 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Goalbet |
| Sub | 2.82 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | Goalbet |
| Sub | 2.25 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | Goalbet |
| Sub | 1.74 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.15 | Goalbet |
| Sub | 1.32 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.45 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.20 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.31 | 1xBet |
| Sub | 1.31 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | Goalbet |
| Sub | 2.51 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.62 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.29 | Goalbet |
| Sub | 1.29 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 8.04 | Goalbet |
| Egal | 2.55 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.75 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 4.84 | Goalbet |
| Oaspeți 0 | 1.14 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.36 | Goalbet |
| Oaspeți -1 | 3.03 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.20 | Goalbet |
| Oaspeți -1.5 | 4.09 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | Goalbet |
| Sub | 3.23 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | Goalbet |
| Sub | 2.25 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.46 | Goalbet |
| Sub | 1.49 | Goalbet |