CD Noblejas – CD Villa
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.06 | Bet8 |
| Egal | 11.00 | BcGame |
| Oaspeți | 26.63 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 6.55 | Cashpoint |
| Egal | 3.75 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.50 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.50 | Bet8 |
| Egal | 2.60 | Bet8 |
| Oaspeți | 3.25 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.33 | Bet8 |
| Egal | 4.40 | Bet8 |
| Oaspeți | 8.00 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 5.10 | BetCity |
| Oaspeți 3 | 1.12 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.45 | BetCity |
| Oaspeți 2.5 | 1.48 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.69 | BetCity |
| Oaspeți 2 | 2.05 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.31 | BetCity |
| Oaspeți 1.5 | 3.10 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.06 | BetCity |
| Oaspeți 1 | 6.60 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.10 | 11bet-KSports |
| Oaspeți 0.25 | 1.67 | 11bet-KSports |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.68 | 11bet-KSports |
| Oaspeți 0 | 2.09 | 11bet-KSports |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.42 | 11bet-KSports |
| Oaspeți -0.25 | 2.53 | 11bet-KSports |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.00 | Bet8 |
| 12 | 1.03 | Bet8 |
| X2 | 8.40 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | Bet8 |
| Sub | 4.10 | BcGame, BetCity |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.34 | BetCity |
| Sub | 2.95 | BetCity |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | 11bet-KSports |
| Sub | 2.10 | 11bet-KSports |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | BcGame, Bet8 |
| Sub | 1.77 | 11bet-KSports, Cashpoint |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.21 | 11bet-KSports |
| Sub | 1.53 | 11bet-KSports |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.95 | BetCity |
| Sub | 1.34 | BetCity |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BcGame |
| Sub | 1.22 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.90 | BetCity |
| Sub | 1.04 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.10 | BetCity |
| Sub | 1.04 | BcGame |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.00 | BcGame |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | Bet8 |
| Sub | 2.15 | BetCity, Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | BetCity |
| Sub | 1.43 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.80 | BetCity |
| Sub | 1.21 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | BetCity |
| Sub | 1.91 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | BetCity |
| Sub | 1.27 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.00 | Bet8 |
| Sub | 1.14 | Bet8 |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.50 | Bet8 |
| NG | 1.29 | Bet8 |