Benfica U19 – Sporting CP
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2 cu Handicap (-6)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6 | 15.00 | Goalbet |
| Egal | 6.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.14 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-5)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 5.50 | Goalbet |
| Egal | 3.25 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.67 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 2.10 | Goalbet |
| Egal | 2.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 4.33 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.20 | Goalbet |
| Egal | 5.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 15.00 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.03 | Goalbet |
| Egal | 17.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 41.00 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -5.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.5 | 5.43 | 1xBet |
| Oaspeți 5.5 | 1.13 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 4.27 | 1xBet |
| Oaspeți 5 | 1.22 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -4.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.75 | 2.55 | Goalbet |
| Oaspeți 4.75 | 1.45 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 2.15 | 1xBet |
| Oaspeți 4.5 | 1.70 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.25 | 1.80 | Goalbet |
| Oaspeți 4.25 | 2.00 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 1.42 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 2.75 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 1.28 | Goalbet |
| Oaspeți 3.75 | 3.40 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 1.19 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 4.31 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.50 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.64 | 11bet-KSports |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.09 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.99 | 11bet-KSports |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.65 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 2.76 | 11bet-KSports |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Goalbet |
| Sub | 3.50 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Goalbet |
| Sub | 3.18 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | 1xBet |
| Sub | 2.65 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Goalbet |
| Sub | 1.95 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | 1xBet |
| Sub | 1.66 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.73 | Goalbet |
| Sub | 1.46 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.22 | 1xBet |
| Sub | 1.25 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.70 | 1xBet |
| Sub | 1.17 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Goalbet |
| Sub | 1.04 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | 1xBet |
| Sub | 2.22 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Goalbet |
| Sub | 1.25 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.50 | Goalbet |
| Sub | 1.05 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | 1xBet |
| Sub | 1.54 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.50 | Goalbet |
| Sub | 1.07 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 15.00 | Goalbet |
| Sub | 1.01 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 3.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 17.00 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 4.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.11 | Goalbet |
| Sub | 6.50 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 5.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Goalbet |
| Sub | 2.81 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 6.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Goalbet |
| Sub | 1.80 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | Goalbet |
| Sub | 1.33 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 8.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.50 | Goalbet |
| Sub | 1.13 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.10 | Goalbet |
| Egal | 2.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 4.33 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | Goalbet |
| Sub | 2.20 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.38 | Goalbet |
| Sub | 1.53 | Goalbet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 4.00 | Goalbet |
| NG | 1.22 | Goalbet |