Arabian Falcons – Baynounah SC
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.10 | 1xBet |
| Egal | 8.45 | 1xBet |
| Oaspeți | 35.50 | 11bet-KSports |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 15.00 | Bet8, Goalbet |
| Egal | 6.50 | Bet8, Goalbet |
| Oaspeți | 1.17 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 5.00 | Bet8, Goalbet |
| Egal | 3.00 | Bet8, Goalbet |
| Oaspeți | 1.73 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.00 | Bet8, Goalbet |
| Egal | 2.25 | Bet8, Goalbet |
| Oaspeți | 6.50 | Bet8, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți 3.5 | 1.02 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 5.32 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.16 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 3.50 | BetCity |
| Oaspeți 2 | 1.29 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 2.35 | Goalbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.53 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.05 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.78 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.60 | Goalbet |
| Oaspeți 1.25 | 2.20 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.23 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 4.10 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.92 | 11bet-KSports |
| Oaspeți 0.5 | 1.73 | 11bet-KSports |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.00 | Bet8 |
| 12 | 1.07 | Bet8 |
| X2 | 6.80 | BetCity |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.83 | Goalbet |
| Sub | 1.40 | 1xBet, Bet8, Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | 1xBet |
| Sub | 2.75 | 1xBet, Bet8, BetCity, Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | Goalbet |
| Sub | 2.30 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.85 | 1xBet, BetCity, Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.35 | Goalbet |
| Sub | 1.53 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.47 | 1xBet |
| Sub | 1.11 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | Bet8, BetCity, Goalbet |
| Sub | 1.08 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.00 | Goalbet |
| Sub | 1.02 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | 1xBet |
| Sub | 2.15 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | BetCity |
| Sub | 1.38 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BetCity |
| Sub | 1.22 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Goalbet |
| Sub | 1.04 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.76 | 1xBet |
| Sub | 1.27 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.50 | Bet8, Goalbet |
| Sub | 1.03 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 26.00 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.95 | Bet8 |
| Egal | 2.25 | Bet8, Goalbet |
| Oaspeți | 6.50 | Bet8, Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | Goalbet |
| Sub | 2.10 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Goalbet |
| Sub | 1.25 | Goalbet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 6.00 | Bet8, Goalbet |
| NG | 1.11 | Bet8 |