Rams Village Superstars – Slh Horsfords St. Pauls United
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.00 | Bet8 |
| Egal | 61.00 | BWin |
| Oaspeți | 176.00 | BWin |
FT: 1X2 cu Handicap (-6)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6 | 50.00 | Cashpoint |
| Egal | 12.33 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.01 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-5)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 21.65 | Cashpoint |
| Egal | 7.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.13 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 6.37 | Cashpoint |
| Egal | 3.25 | Trbet |
| Oaspeți | 1.62 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 2.20 | Goalbet |
| Egal | 2.26 | Trbet |
| Oaspeți | 5.00 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.17 | Goalbet |
| Egal | 5.53 | Cashpoint |
| Oaspeți | 25.12 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.02 | Goalbet |
| Egal | 21.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 41.00 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 6.00 | BetCity |
| Oaspeți 4.5 | 1.11 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 4.50 | BetCity |
| Oaspeți 4 | 1.17 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 2.77 | Trbet |
| Oaspeți 3.75 | 1.40 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 2.20 | Goalbet |
| Oaspeți 3.5 | 1.62 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 1.80 | Goalbet |
| Oaspeți 3.25 | 2.00 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.35 | Goalbet |
| Oaspeți 3 | 3.10 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 1.23 | Goalbet |
| Oaspeți 2.75 | 3.85 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 1.14 | Trbet |
| Oaspeți 2.5 | 5.20 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.73 | 11bet-KSports |
| Oaspeți 0.25 | 1.92 | 11bet-KSports |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| X2 | 61.00 | BWin |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Goalbet |
| Sub | 3.00 | BWin |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | Goalbet |
| Sub | 2.35 | Goalbet, Trbet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | Goalbet |
| Sub | 1.93 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 6.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.32 | Trbet |
| Sub | 1.55 | Goalbet, Stake |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.78 | Trbet |
| Sub | 1.40 | Cashpoint, Goalbet, Holiganbet |
FT: Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.50 | BetCity, Trbet |
| Sub | 1.11 | Trbet |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.90 | BetCity |
| Sub | 1.10 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.00 | Goalbet |
| Sub | 1.02 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 9.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.05 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | Goalbet |
| Sub | 2.00 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | Trbet |
| Sub | 1.66 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.15 | Trbet |
| Sub | 1.33 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.85 | Trbet |
| Sub | 1.22 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.55 | Trbet |
| Sub | 1.17 | Cashpoint, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.00 | Goalbet |
| Sub | 1.03 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | Goalbet |
| Sub | 1.39 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.90 | Trbet |
| Sub | 1.22 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.70 | Trbet |
| Sub | 1.03 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.89 | Cashpoint |
| Sub | 1.04 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.04 | Cashpoint |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 5.50 | BWin, Goalbet |
| Egal | 3.20 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.62 | Goalbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.10 | BWin, Ladbrokes |
| 12 | 1.31 | BWin |
| X2 | 1.11 | BWin |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.70 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.39 | BWin |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | Goalbet |
| Sub | 1.91 | Goalbet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.80 | Goalbet |
| NG | 1.91 | Goalbet |