Santos Cape Town – FN Rangers
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 86.00 | VBet |
| Egal | 34.00 | BWin |
| Oaspeți | 1.01 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 36.14 | Cashpoint |
| Egal | 15.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 1.04 | Bet365, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 14.93 | Cashpoint |
| Egal | 5.00 | Bet365, Bet8, Goalbet |
| Oaspeți | 1.25 | Bet365, Bet8, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 3.85 | Trbet |
| Egal | 2.50 | Bet365, Bet8, Goalbet |
| Oaspeți | 2.25 | Bet365, Bet8, Goalbet, Trbet |
FT: 1X2 cu Handicap (4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.57 | Bet365, Bet8 |
| Egal | 3.45 | Trbet |
| Oaspeți | 6.22 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (5)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 5 | 1.14 | Bet365 |
| Egal | 7.02 | Cashpoint |
| Oaspeți | 19.79 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 3.08 | Bet365 |
| Oaspeți 0.25 | 1.32 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.48 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.48 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.88 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 1.93 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.57 | Bet365 |
| Oaspeți -0.5 | 2.25 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.40 | Bet365 |
| Oaspeți -0.75 | 2.73 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 4.00 | VBet |
| Oaspeți -2.25 | 1.09 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 4.10 | BetCity |
| Oaspeți -2.5 | 1.25 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.75 | 3.08 | Goalbet |
| Oaspeți -2.75 | 1.33 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 2.60 | BetCity |
| Oaspeți -3 | 1.49 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.25 | 1.88 | Goalbet |
| Oaspeți -3.25 | 1.93 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.61 | 1xBet |
| Oaspeți -3.5 | 2.31 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.75 | 1.40 | Goalbet |
| Oaspeți -3.75 | 2.83 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.18 | 1xBet |
| Oaspeți -4 | 4.79 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 4.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.25 | 1.09 | VBet |
| Oaspeți -4.25 | 4.00 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4.5 | 1.13 | 1xBet |
| Oaspeți -4.5 | 5.70 | BetCity |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 36.14 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Goalbet |
| Sub | 3.80 | BWin |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 2.95 | Bet365, Goalbet |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | 1xBet |
| Sub | 2.36 | Trbet |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.93 | Goalbet |
| Sub | 1.88 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.40 | 1xBet |
| Sub | 1.61 | BWin |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.76 | Trbet |
| Sub | 1.43 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.31 | 1xBet |
| Sub | 1.22 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.65 | VBet |
| Sub | 1.15 | VBet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.90 | Trbet |
| Sub | 1.17 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.80 | VBet |
| Sub | 1.07 | VBet |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.80 | Trbet |
| Sub | 1.03 | Trbet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.04 | Bet365, Goalbet |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.84 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.29 | 1xBet |
| Sub | 1.61 | Cashpoint, Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.86 | Trbet |
| Sub | 1.37 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.35 | Trbet |
| Sub | 1.12 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.25 | Trbet |
| Sub | 1.08 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.30 | BetCity |
| Sub | 1.08 | Bet365, Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 25.47 | Cashpoint |
| Sub | 1.01 | Bet365, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.10 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.69 | 1xBet |
| Sub | 2.15 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | Trbet |
| Sub | 1.77 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.75 | Trbet |
| Sub | 1.42 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.40 | Trbet |
| Sub | 1.27 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.05 | Trbet |
| Sub | 1.22 | Bet365 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.20 | Trbet |
| Sub | 1.03 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.04 | Bet365, Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.75 | Bet365, Bet8, Goalbet |
| Egal | 2.50 | Bet365, Bet8, Goalbet |
| Oaspeți | 2.45 | Holiganbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.52 | BWin |
| 12 | 1.46 | BWin |
| X2 | 1.25 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.61 | BWin |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | Goalbet |
| Sub | 1.57 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | Goalbet |
| Sub | 2.10 | Goalbet |