FC Zlicin – FK Dukla Jizni Mesto
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 28.96 | Cashpoint |
| Egal | 10.20 | 1xBet |
| Oaspeți | 1.08 | 1xBet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 7.76 | Cashpoint |
| Egal | 4.07 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.36 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 2.91 | Trbet |
| Egal | 2.50 | Bet365, Bet8, Goalbet |
| Oaspeți | 2.75 | Bet365, Bet8, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.41 | Cashpoint, Trbet |
| Egal | 3.95 | Trbet |
| Oaspeți | 8.18 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.07 | Cashpoint |
| Egal | 8.28 | Cashpoint |
| Oaspeți | 26.55 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (5)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 5 | 1.01 | Cashpoint |
| Egal | 12.85 | Cashpoint |
| Oaspeți | 50.00 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.98 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.82 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 7.90 | Trbet |
| Oaspeți -0.5 | 1.05 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 6.50 | BetCity |
| Oaspeți -1 | 1.09 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 2.95 | BetCity |
| Oaspeți -1.5 | 1.37 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 2.43 | Trbet |
| Oaspeți -1.75 | 1.49 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.98 | Goalbet |
| Oaspeți -2 | 1.83 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.57 | Trbet |
| Oaspeți -2.25 | 2.25 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.41 | Trbet |
| Oaspeți -2.5 | 2.75 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.11 | Trbet |
| Oaspeți -3 | 6.30 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.11 | 1xBet |
| Oaspeți -3.5 | 6.90 | Trbet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 8.40 | BetCity |
| 12 | 1.03 | Bet365, Goalbet, Trbet |
| X2 | 1.00 | Bet365, Bet8 |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.23 | Trbet |
| Sub | 3.97 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.48 | 1xBet |
| Sub | 2.63 | Trbet |
FT: Peste/Sub 7.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | Goalbet |
| Sub | 2.02 | Bet365 |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.15 | BetCity |
| Sub | 1.67 | Cashpoint, Goalbet |
FT: Peste/Sub 7.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.52 | Trbet |
| Sub | 1.46 | Trbet |
FT: Peste/Sub 8 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.82 | 1xBet |
| Sub | 1.26 | Trbet |
FT: Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.71 | 1xBet |
| Sub | 1.18 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 9 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.70 | Trbet |
| Sub | 1.03 | Trbet |
FT: Peste/Sub 9.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.40 | Trbet |
| Sub | 1.04 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.86 | 1xBet |
| Sub | 1.90 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.23 | Trbet |
| Sub | 1.58 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.40 | Trbet |
| Sub | 1.27 | BetCity, Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.15 | Trbet |
| Sub | 1.19 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.90 | BetCity |
| Sub | 1.15 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.65 | Cashpoint |
| Sub | 1.01 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.05 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.75 | Trbet |
| Sub | 2.04 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.12 | Trbet |
| Sub | 1.64 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | BetCity, Trbet |
| Sub | 1.31 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.95 | Trbet |
| Sub | 1.21 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.70 | BetCity |
| Sub | 1.16 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.32 | Cashpoint |
| Sub | 1.02 | Cashpoint |