Syracuse (women) – North Carolina State Wolfpack (women)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 21.00 | 1xBet, Goalbet |
| Egal | 5.97 | 1xBet, Goalbet |
| Oaspeți | 1.14 | 1xBet, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 4.65 | Goalbet |
| Egal | 1.79 | Goalbet |
| Oaspeți | 3.17 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 3.56 | Goalbet |
| Oaspeți -0.75 | 1.23 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.43 | Goalbet |
| Oaspeți -1 | 1.54 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.53 | Goalbet |
| Oaspeți -1.25 | 2.45 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.31 | Goalbet |
| Oaspeți -1.5 | 3.17 | Goalbet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 4.65 | 1xBet, Goalbet |
| 12 | 1.08 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.87 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.17 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.97 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.24 | Goalbet |
| Sub | 1.62 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.31 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.29 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.39 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.30 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.64 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 1.46 | 1xBet, Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 21.00 | Goalbet |
| Egal | 5.97 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.14 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.43 | Goalbet |
| Oaspeți -1 | 1.54 | Goalbet |
2nd: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.31 | Goalbet |
| Oaspeți -1.5 | 3.17 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.87 | Goalbet |
| Sub | 1.17 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | Goalbet |
| Sub | 1.97 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.31 | Goalbet |
| Sub | 1.29 | Goalbet |