Dynamo Moscow U19 – Rostov FK U19
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 13.20 | 1xBet |
| Egal | 4.43 | 1xBet |
| Oaspeți | 1.43 | DafabetOW-CMD368, SBOBET |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 3.45 | Trbet |
| Egal | 1.90 | Trbet |
| Oaspeți | 3.25 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.25 | Saba Sports |
| Oaspeți 0.25 | 1.70 | DafabetOW-CMD368, SBOBET |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 8.35 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 2.22 | Saba Sports |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.36 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.94 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 3.45 | Trbet |
| Oaspeți -0.5 | 1.29 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.60 | Trbet |
| Oaspeți -0.75 | 1.43 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.91 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 1.84 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.45 | Goalbet |
| Oaspeți -1.25 | 2.58 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.31 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 3.25 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.05 | Goalbet |
| Oaspeți -2 | 9.00 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.03 | Goalbet |
| Oaspeți -2.5 | 8.50 | Goalbet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 3.45 | Trbet |
| 12 | 1.19 | 1xBet, Trbet |
| X2 | 1.04 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Goalbet, Trbet |
| Sub | 2.62 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.25 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | Trbet |
| Sub | 1.78 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.85 | Trbet |
| Sub | 1.48 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.40 | Trbet |
| Sub | 1.36 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.60 | Trbet |
| Sub | 1.05 | Trbet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.70 | Trbet |
| Sub | 1.07 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.35 | Goalbet |
| Sub | 1.60 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.15 | Trbet |
| Sub | 1.31 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.25 | Trbet |
| Sub | 1.11 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.20 | Trbet |
| Sub | 1.06 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.10 | Trbet |
| Sub | 1.06 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.33 | Trbet |
| Sub | 1.60 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.15 | Trbet |
| Sub | 1.32 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.20 | Trbet |
| Sub | 1.11 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.10 | Trbet |
| Sub | 1.06 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Trbet |
| Sub | 1.06 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 11.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | Goalbet |
| Sub | 2.55 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 12.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.10 | Goalbet |
| Sub | 1.65 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 13.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.35 | Goalbet |
| Sub | 1.28 | Goalbet |