FC Viktoriya Sumy – FC Chernigiv
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.04 | Bet365 |
| Egal | 14.30 | Trbet |
| Oaspeți | 200.00 | DafabetOW-CMD368, Saba Sports |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 31.55 | Cashpoint |
| Egal | 4.50 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.20 | Bet365 |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.60 | BWin |
| Egal | 1.29 | Bet365 |
| Oaspeți | 13.00 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 5.80 | Trbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.10 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 4.25 | Tempobet |
| Oaspeți 1.5 | 1.22 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.80 | Tempobet |
| Oaspeți 1.25 | 1.42 | Tempobet, Trbet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.20 | BcGame, Trbet |
| Oaspeți 1 | 4.05 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 4.00 | Bet365 |
| Oaspeți 0.5 | 8.50 | BcGame |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 3.07 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.40 | Bet365, DafabetOW-CMD368, Saba Sports |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.24 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 3.90 | Bet365 |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.02 | BWin |
| X2 | 12.50 | BWin |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.60 | BWin |
| Sub | 1.32 | Bet365 |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.80 | Bet365 |
| Sub | 1.16 | Bet365, Tempobet |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.75 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 19.50 | BWin |
| Sub | 1.01 | Bet365 |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 71.00 | BWin |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Bet365 |
| Sub | 1.23 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 15.00 | Bet365 |
| Sub | 1.01 | Bet365 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.75 | Tempobet |
| Sub | 1.05 | Bet365 |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.02 | BWin |
| Egal | 12.50 | BWin |
| Oaspeți | 91.00 | BWin |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.02 | BWin |
| X2 | 12.50 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.60 | BWin |
| Sub | 1.24 | BWin |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 11.00 | BWin |
| NG | 1.05 | Bet365 |