Pasaia KE – SD Beasain
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 100.00 | Gamdom |
| Egal | 21.00 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.01 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 21.00 | Bet8 |
| Egal | 4.75 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.20 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 4.40 | Bet8 |
| Egal | 1.53 | Bet8 |
| Oaspeți | 4.50 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.18 | Bet8 |
| Egal | 5.00 | Bet8 |
| Oaspeți | 23.00 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 10.00 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 6.00 | VBet |
| Oaspeți -1.25 | 1.05 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 4.50 | BetCity |
| Oaspeți -1.5 | 1.18 | 1xBet, Trbet |
FT: Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 2.60 | VBet |
| Oaspeți -1.75 | 1.24 | VBet |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.90 | BetCity |
| Oaspeți -2 | 1.90 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.25 | Stake |
| Oaspeți -2.25 | 3.25 | Stake |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.17 | 1xBet, Trbet |
| Oaspeți -2.5 | 4.50 | BetCity |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 16.11 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.22 | 1xBet |
| Sub | 1.62 | BetCity, Cashpoint, Trbet |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | VBet |
| Sub | 1.33 | VBet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.20 | 1xBet, Trbet |
| Sub | 1.13 | BetCity, Trbet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.50 | Bet8 |
| Sub | 1.07 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 15.00 | Bet8 |
| Sub | 1.01 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Bet8 |
| Sub | 1.27 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Bet8 |
| Sub | 1.25 | Bet8, BetCity |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.75 | Bet8 |
| NG | 1.25 | Bet8 |