Bedford Town – Cray Wanderers
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 23.00 | 1xBet |
| Egal | 4.83 | 1xBet |
| Oaspeți | 6.40 | BcGame |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 4.33 | Bet365 |
| Egal | 1.50 | Bet365 |
| Oaspeți | 6.00 | Bet365 |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.13 | Bet365 |
| Egal | 6.00 | Bet365 |
| Oaspeți | 41.00 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 3.85 | Bet365 |
| Oaspeți 0.5 | 1.23 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.73 | Bet365 |
| Oaspeți 0.25 | 1.40 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 12.00 | 1xBet |
| Oaspeți 0 | 2.30 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.23 | Bet365 |
| Oaspeți -0.25 | 3.85 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.13 | Bet365 |
| Oaspeți -0.5 | 5.40 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.61 | 1xBet |
| Oaspeți -1 | 2.31 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.11 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 5.92 | 1xBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 4.33 | Bet365 |
| 12 | 2.55 | BcGame |
| X2 | 1.16 | BcGame |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.26 | 1xBet |
| Sub | 1.04 | 1xBet, Bet365 |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.65 | BcGame |
| Sub | 1.42 | BcGame |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.50 | BcGame |
| Sub | 1.57 | Bet365 |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.20 | Bet365 |
| Sub | 1.30 | Bet365 |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.58 | 1xBet |
| Sub | 1.11 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.76 | 1xBet |
| Sub | 1.25 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.00 | Bet365 |
| Sub | 1.01 | Bet365 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.57 | 1xBet |
| Sub | 1.18 | 1xBet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.75 | Bet365 |
| NG | 1.25 | Bet365 |