Ashton United – Redcar Athletic
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 50.00 | Tempobet |
| Egal | 12.20 | 1xBet |
| Oaspeți | 1.06 | 1xBet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 9.92 | Cashpoint |
| Egal | 4.13 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.31 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 3.10 | Bet8 |
| Egal | 2.07 | Bet8 |
| Oaspeți | 2.75 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.37 | Cashpoint |
| Egal | 3.86 | Cashpoint |
| Oaspeți | 10.16 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 4 | 1.05 | Cashpoint |
| Egal | 8.99 | Cashpoint |
| Oaspeți | 36.13 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (5)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Egal | 12.81 | Cashpoint |
| Oaspeți | 50.00 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 9.75 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 3.38 | 1xBet |
| Oaspeți -1.5 | 1.29 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 2.03 | 1xBet |
| Oaspeți -2 | 1.80 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic 2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.25 | 1.57 | Tempobet |
| Oaspeți -2.25 | 2.40 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic 2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2.5 | 1.36 | Bet8 |
| Oaspeți -2.5 | 2.99 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3 | 1.08 | 1xBet |
| Oaspeți -3 | 7.82 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic 3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 3.5 | 1.05 | 1xBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 9.92 | Cashpoint |
| 12 | 1.02 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.36 | 1xBet |
| Sub | 3.00 | 1xBet, BcGame |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | Tempobet |
| Sub | 2.50 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.81 | 1xBet |
| Sub | 2.00 | 1xBet, Tempobet |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.20 | Tempobet |
| Sub | 1.60 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.65 | 1xBet |
| Sub | 1.45 | BcGame |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.83 | 1xBet |
| Sub | 1.14 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.23 | 1xBet |
| Sub | 1.10 | 1xBet, BcGame |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 16.80 | Cashpoint |
| Sub | 1.01 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.03 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.22 | 1xBet |
| Sub | 1.65 | Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.98 | Cashpoint |
| Sub | 1.08 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 23.85 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.10 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.03 | 1xBet |
| Sub | 1.75 | 1xBet, Bet8, Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.46 | Cashpoint |
| Sub | 1.10 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.34 | Cashpoint |
| Sub | 1.01 | Cashpoint |