Paide Linnameeskond (W) – Flora Tallinn (W)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.52 | BWin |
| Egal | 3.65 | Trbet |
| Oaspeți | 8.00 | 11bet-KSports |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 13.79 | Cashpoint |
| Egal | 4.33 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.22 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.00 | Goalbet |
| Egal | 2.29 | Bet8 |
| Oaspeți | 2.54 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.75 | Trbet |
| Oaspeți 1.5 | 1.24 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.10 | Trbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.32 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.37 | Trbet |
| Oaspeți 1 | 1.57 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.75 | Goalbet |
| Oaspeți 0.75 | 2.05 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.51 | Trbet |
| Oaspeți 0.5 | 2.54 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.21 | Saba Sports |
| Oaspeți 0 | 5.30 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.72 | Saba Sports |
| Oaspeți -0.25 | 2.04 | Saba Sports |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.07 | Trbet |
| Oaspeți -0.5 | 7.10 | Trbet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.08 | BWin |
| 12 | 1.30 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 2.54 | Trbet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.55 | Cashpoint |
| Sub | 1.53 | BetCity |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Bet8, Trbet |
| Sub | 3.30 | BWin, Unibet |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | Trbet |
| Sub | 2.56 | Trbet |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | Saba Sports |
| Sub | 2.10 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.22 | Saba Sports |
| Sub | 1.64 | Trbet |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.75 | Trbet |
| Sub | 1.14 | Trbet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.80 | Trbet |
| Sub | 1.10 | BetCity, Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.26 | Trbet |
| Sub | 1.56 | Cashpoint, Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | Trbet |
| Sub | 1.33 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.85 | Trbet |
| Sub | 1.10 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.80 | Trbet |
| Sub | 1.07 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.60 | Trbet |
| Sub | 1.05 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.78 | Cashpoint, Trbet |
| Sub | 1.93 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.18 | Trbet |
| Sub | 1.61 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | Trbet |
| Sub | 1.28 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | Trbet |
| Sub | 1.20 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.80 | Trbet |
| Sub | 1.14 | Trbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.52 | BWin |
| Egal | 3.10 | BWin, Ladbrokes |
| Oaspeți | 6.75 | BWin |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.08 | BWin |
| 12 | 1.30 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 2.30 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.44 | BWin, Ladbrokes |