NK Dubrava Zagreb – HNK Vukovar 1991
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.58 | Pinnacle |
| Egal | 3.90 | Tempobet |
| Oaspeți | 7.50 | Tempobet |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 28.53 | Cashpoint |
| Egal | 11.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.07 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 9.00 | Cashpoint, Goalbet |
| Egal | 4.20 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.35 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.25 | Goalbet |
| Egal | 2.60 | Bet8, BWin, Goalbet, Ladbrokes |
| Oaspeți | 2.50 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.08 | Goalbet |
| Egal | 10.50 | Bet8 |
| Oaspeți | 23.20 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.02 | Goalbet |
| Egal | 23.00 | Goalbet |
| Oaspeți | 51.00 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 9.60 | BetCity |
| Oaspeți 2.5 | 1.01 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.80 | BetCity |
| Oaspeți 2 | 1.04 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.20 | BetCity |
| Oaspeți 1.5 | 1.35 | Gamdom, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.60 | Goalbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.48 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.25 | BetCity |
| Oaspeți 1 | 1.75 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.68 | Bet8, Goalbet |
| Oaspeți 0.75 | 2.15 | Goalbet, Tempobet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.50 | Bet8 |
| Oaspeți 0.5 | 2.60 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.37 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 4.95 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.83 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.97 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.58 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 2.34 | Pinnacle |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.09 | BWin |
| 12 | 1.26 | BetCity, BWin |
| X2 | 2.55 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.20 | Goalbet |
| Sub | 4.60 | BWin |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.25 | Pinnacle |
| Sub | 3.54 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Goalbet |
| Sub | 3.00 | Bet8, Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.71 | Pinnacle |
| Sub | 2.15 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | Pinnacle |
| Sub | 1.80 | Bet8, Gamdom, Ladbrokes, Tempobet |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.43 | Pinnacle |
| Sub | 1.58 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.19 | Pinnacle |
| Sub | 1.35 | Bet8, Goalbet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Goalbet |
| Sub | 1.23 | BWin |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.70 | BetCity |
| Sub | 1.06 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | BetCity |
| Sub | 1.06 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 19.50 | BWin |
| Sub | 1.01 | Cashpoint, Goalbet |
FT: Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 41.00 | BWin |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | BetCity, Goalbet |
| Sub | 1.95 | Gamdom, Tempobet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | BetCity |
| Sub | 1.25 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.10 | BetCity |
| Sub | 1.17 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.50 | Goalbet |
| Sub | 1.03 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.03 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | Goalbet |
| Sub | 2.25 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | BetCity |
| Sub | 1.48 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.33 | Goalbet |
| Sub | 1.21 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Goalbet |
| Sub | 1.04 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 5.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 5.50 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 6.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Goalbet |
| Sub | 2.81 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | Goalbet |
| Sub | 1.90 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 8.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.63 | Goalbet |
| Sub | 1.45 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 9.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.33 | Goalbet |
| Sub | 1.20 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 10.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.00 | Goalbet |
| Sub | 1.08 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.00 | Goalbet |
| Egal | 2.60 | BWin, Goalbet, Ladbrokes |
| Oaspeți | 2.50 | Goalbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.48 | Ladbrokes |
| 12 | 1.40 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 1.33 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.60 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.23 | BWin |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 4.33 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.80 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.50 | BWin |
| Sub | 1.05 | BWin |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | Goalbet |
| Sub | 1.91 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | Goalbet |
| Sub | 2.10 | Goalbet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.25 | Goalbet |
| NG | 1.36 | BWin, Ladbrokes |