Hednesford Town – Brackley Town
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.04 | 1xBet, Bet8 |
| Egal | 13.00 | 1xBet |
| Oaspeți | 46.00 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 7.50 | Bet8 |
| Egal | 3.50 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.40 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.75 | Bet8 |
| Egal | 2.20 | Bet8 |
| Oaspeți | 3.20 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.30 | Bet8 |
| Egal | 4.10 | Bet8 |
| Oaspeți | 8.50 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți 3.5 | 1.05 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 6.96 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.10 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.77 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.41 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 2.25 | Bet8 |
| Oaspeți 2.25 | 1.57 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.74 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 2.10 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 1.43 | Bet8 |
| Oaspeți 1.75 | 2.67 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.30 | BcGame, Bet8 |
| Oaspeți 1.5 | 3.38 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.94 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.40 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.39 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.60 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.78 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 2.07 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.47 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.77 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.32 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 3.38 | Pinnacle |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.02 | Unibet |
| X2 | 8.78 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Pinnacle |
| Sub | 3.20 | BcGame |
FT: Peste/Sub 4.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | Pinnacle |
| Sub | 2.53 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.83 | Pinnacle |
| Sub | 2.02 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.33 | Pinnacle |
| Sub | 1.62 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.77 | Pinnacle |
| Sub | 1.46 | Unibet |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.47 | Pinnacle |
| Sub | 1.27 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.38 | 1xBet |
| Sub | 1.15 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.80 | BcGame |
| Sub | 1.10 | 1xBet |
FT: Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.50 | Bet8 |
| Sub | 1.01 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.50 | Bet8 |
| Sub | 1.01 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | 1xBet |
| Sub | 1.82 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.33 | Bet8 |
| Sub | 1.10 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.22 | 1xBet |
| Sub | 1.63 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.00 | Bet8 |
| Sub | 1.08 | Bet8 |