HHC Hardenberg – GVVV Veenendaal
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.06 | Pinnacle |
| Egal | 12.50 | 1xBet |
| Oaspeți | 31.00 | Bet8, yabo |
FT: 1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 17.00 | Goalbet |
| Egal | 7.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.14 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 5.50 | Goalbet |
| Egal | 3.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 1.53 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.38 | Goalbet |
| Egal | 2.60 | Goalbet |
| Oaspeți | 3.50 | Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.29 | Goalbet |
| Egal | 4.50 | Goalbet |
| Oaspeți | 8.50 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți 3.5 | 1.13 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 4.96 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.18 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 2.83 | Goalbet |
| Oaspeți 2.75 | 1.38 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 2.38 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.55 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 2.00 | Goalbet |
| Oaspeți 2.25 | 1.80 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 1.62 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 2.31 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 1.38 | Goalbet |
| Oaspeți 1.75 | 2.83 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.28 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 3.48 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.16 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.77 | yabo |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.72 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 2.20 | yabo |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.48 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.59 | Pinnacle |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.03 | Unibet |
| X2 | 8.50 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | 1xBet, Goalbet |
| Sub | 4.00 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | Pinnacle |
| Sub | 3.44 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.43 | 1xBet |
| Sub | 2.87 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.74 | Pinnacle |
| Sub | 2.09 | yabo |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.11 | 1xBet |
| Sub | 1.75 | Goalbet, yabo |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.43 | Pinnacle |
| Sub | 1.53 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.19 | Pinnacle |
| Sub | 1.33 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.00 | Bet8, Goalbet |
| Sub | 1.22 | 1xBet, Goalbet |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.50 | Goalbet |
| Sub | 1.05 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.00 | Goalbet |
| Sub | 1.01 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | 1xBet |
| Sub | 2.22 | 1xBet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Goalbet |
| Sub | 1.25 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.50 | Goalbet |
| Sub | 1.05 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | 1xBet |
| Sub | 1.87 | Unibet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.50 | Goalbet |
| Sub | 1.13 | Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.00 | Goalbet |
| Sub | 1.02 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 5.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 10.00 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 6.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.18 | Goalbet |
| Sub | 4.50 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Goalbet |
| Sub | 2.65 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 8.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | Goalbet |
| Sub | 1.75 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 9.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | Goalbet |
| Sub | 1.36 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 10.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.00 | Goalbet |
| Sub | 1.15 | Goalbet |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.91 | Goalbet |
| Sub | 1.80 | Goalbet |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.91 | Goalbet |
| NG | 1.80 | Goalbet |