Honda FC – Maruyasu Okazaki
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.03 | Unibet |
| Egal | 19.00 | 1xBet, Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 450.00 | Gamdom |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 101.00 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 11.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 1.07 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 11.00 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 1.10 | Bet8 |
| Oaspeți | 19.00 | Bet365, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 9.68 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.06 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 5.80 | Goalbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.12 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.42 | Trbet |
| Oaspeți 1 | 2.88 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Oaspeți 0.5 | 10.50 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 5.80 | Bet365 |
| Oaspeți 0.25 | 1.19 | Saba Sports |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.40 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 10.00 | Gamdom |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.02 | Unibet |
| X2 | 13.00 | BWin |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.40 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.22 | DafabetOW-CMD368 |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.88 | Saba Sports |
| Sub | 1.06 | Saba Sports |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.00 | Gamdom |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.62 | 1xBet |
| Sub | 1.07 | Cashpoint, Unibet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 11.70 | 1xBet |
| Sub | 1.02 | 1xBet, Bet365, Cashpoint, Goalbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 26.00 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.02 | BWin |
| Egal | 13.50 | BWin |
| Oaspeți | 101.00 | BWin |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 12 | 1.01 | BWin |
| X2 | 13.00 | BWin |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.25 | BWin |
| Sub | 1.12 | BWin |