Elgin City – Edinburgh City
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.47 | Pinnacle |
| Egal | 2.25 | Bet8 |
| Oaspeți | 4.67 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 11.00 | Bet8 |
| Egal | 7.50 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.10 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 6.00 | BWin |
| Egal | 3.30 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.55 | BWin, Ladbrokes |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.15 | Bet8 |
| Egal | 6.00 | Bet8 |
| Oaspeți | 10.50 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.90 | Bet8 |
| Oaspeți 0.75 | 1.35 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.47 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.56 | yabo |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.97 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.90 | yabo |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.44 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 2.78 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.15 | Bet8 |
| Oaspeți -0.5 | 4.67 | Bet8 |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.16 | BWin |
| 12 | 1.57 | Bet8 |
| X2 | 1.55 | BWin, Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.25 | BWin |
| Sub | 1.09 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Pinnacle |
| Sub | 3.10 | BWin |
FT: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | Pinnacle |
| Sub | 2.41 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.86 | Pinnacle |
| Sub | 1.96 | yabo |
FT: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.32 | Pinnacle |
| Sub | 1.59 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.73 | Pinnacle |
| Sub | 1.44 | BWin, Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.39 | Pinnacle |
| Sub | 1.27 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.75 | Bet8 |
| Sub | 1.13 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 16.50 | BWin |
| Sub | 1.01 | BWin |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 41.00 | BWin |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 81.00 | BWin |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.72 | Bet8 |
| Sub | 1.98 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.50 | Bet8 |
| Sub | 1.15 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | Bet8 |
| Sub | 1.46 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Bet8 |
| Sub | 1.04 | Bet8 |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.20 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 2.15 | BWin, Ladbrokes |
| Oaspeți | 4.40 | BWin |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.16 | BWin |
| 12 | 1.57 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 1.55 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.25 | BWin |
| Sub | 1.09 | BWin |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.33 | Ladbrokes |
| Sub | 2.95 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.44 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 16.50 | BWin |
| Sub | 1.01 | BWin |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 4.10 | BWin |
| NG | 1.19 | BWin |